CG Technology on nüüd osa William Hill USA-st


Suurbritannia kihlveokontor William Hill teatas, et tema Ameerika tütarettevõte on lõpetanud kohaliku konkurendi CG Technology kavandatud ostu ja soovib nüüd kiiresti ühendada omandamise seaded oma niigi ulatuslikus tegevuses.

Bloombergi uudisteteenistuse teisipäevase aruande kohaselt kulutas Londoni börsil noteeritud operaatori William Hilli USA alluv avaldamata summa CG-tehnoloogia ostmiseks eelmise kuu lõpus, et anda maismaal asuvaid spordiraamatuid kuues muljetavaldavas Las Vegase kohas, sealhulgas The Venetian Las Vegas ja selle majutusasutuse 3000-toaline hotell Palazzo.

Nutikas konsolideerimine:

Uudisteteenistus teatas sellest CG tehnoloogia vastutab ka spordikihlvedude eest lõunaosas NevadaVõrdselt mõjuvad Las Vegase Cosmopolitan, Tropicana Las Vegas, Palms Casino Resort ja Silverton Las Vegas, mis nüüd ühendatakse 113 võistlus- ja spordiraamatuga William Hill USA tegutseb juba kogu „Hõberiigis“.

Tulevased varandused:

USA William Hilli tegevjuht Joe Asher (pildil) ütles Bloombergile, et pealegi on tema äsja laienenud ettevõte alustas just arutelusid Ameerika kasiino behemoth Caesars Entertainment Incorporated selle ettevõtte kasumlike spordiennustuse ja iGamingi ettevõtete ülevõtmise võimaluse üle, mis võib järgmisel aastal teenida umbes 700 miljonit dollarit.

Asher ütles väidetavalt uudisteteenistusele …

“Meil ei olnud Las Vegas Strip [but] nüüd on meil palju suurem kohalolek ja mõned parimad omadused. Seal on palju võimalusi ja arvame, et meil on selles ruumis tõeliselt võimsaid varasid. Nii et ilmselgelt on see pidev arutelu teema. “

Behemoth põrge:

Uudisteteenistus selgitas seda Caesarsi meelelahutus Inkorporeeritud loodi Eldorado Resorts Incorporated’i juulis ühinemisel Caesars Entertainment Corporationiga ja on nüüd maailma suurim ühe kasiino operaator portfelli kuulub 55 kinnisvara 16 osariigis. Bloomberg täpsustas, et see hiljuti laiendatud üksus lisaks omab umbes 20% William Hill USA-st kaks aastat tagasi sõlmitud kokkuleppe viisakalt ja varsti ilmuvad uued William Hilli kaubamärgiga jaemüügispordiraamatud umbes 15 Ameerika asukohas sealhulgas 2587-toaline Harrah’s Resort Atlantic City aastal New Jersey kõrvuti IowaMärgatavalt väiksemad Horseshoe Council Bluffs.

Progresseeruv ennustus:

Väidetavalt ütles Asher uudisteteenistusele, et nende avade eesmärk on anda tema ettevõttele ulatuslik pärandvara 170 maismaal asuvat spordiraamatut levis 13 Ameerika osariigis. Täitevjuht väitis lisaks väidetavalt, et ta oli alati eeldanud, et Eldorado Resorts Incorporated võib ühel päeval lõpuks omistada kogu oma ettevõtte Caesars Entertainment Corporation või osa sellest koos oma nüüdsest huvitatud ettevõttega selle positiivse ennustuse kasutamine oma kohaloleku suurendamiseks.

Asher ütles väidetavalt Bloombergile …

“Oleme sõitnud Eldorado Resorts Incorporatedi mantlisabadel, kui see on kasvanud. Selge, panustame õigele hobusele. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga