CBS Sports Digital partnerlus William Hilli USAga


Suurbritannia kihlveohiiglase William Hilli USA William Hilli tütarettevõte teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on tarnida Ameerika meediakonglomeraadi ViacomCBS Incorporated CBS Sports Digital laia valikut sisu ja õppevahendeid.

Las Vegase peakontoris olev alluv kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet üksikasjalikult, et tal on juba ainuõigused oma kaubamärgi reklaamimiseks kõigil digitaalse ringhäälinguorganisatsiooni paljudel mobiilisõbralikel platvormidel, kuigi nüüd peaks see ettevõttele pakkuma uut tasuta teenust. mängida nii parlay mängu kui ka õppevahendeid, mis selgitavad pakkumise ja panuste kalkulaatoreid.

Mõju suurenemine:

William Hill USA deklareeris, etesimene omataoline partnerlusPealegi näeb selle koefitsiente ja andmeid, mida pakuvad videoprogrammid ja toimetuse sisu CBS Sports Digital näiteks aadressil olevate domeenide virtuaalsete tulemustabelite kaudu CBSSports.com ja SportsLine.com. Kihlveokontor teatas, et tema enda mobiilisõbralik spordiennustuse rakendus on juba saadaval, et seal nautida Iowa, Colorado, New Jersey, Lääne-Virginia ja Nevada uue liiduga, mis võimaldab nendes osariikides mängijatel hõlpsaminilõpule viia kihlveotehingPärast teabe saamist paremaksspordiennustusturgudest aru saada. ”

Mängijate hanked:

USA William Hilli digitaalne president Ken Fuchs kuulutas pressiteate vahendusel, et liit võimaldab tema ettevõttel luuaülitõhus klientide omandamineKanalile, andes samal ajal CBS Sports Digitalile võimaluse oma kohalolekut veelgi laiendada spordiennustusruumi.

Lugege Fuchsi avaldust …

„Meie partnerlus on omalaadne, spordifännile ja fantaasiamängijale suunatud kogemuse loomine mis tutvustab William Hilli sisu ja tooteid kogu CBS Sports Digital maastikul. Oleme valmis fantaasiajalgpallihooaja alguseks ja ei saa oodata, et tutvustada fännidele spordiennustuse tulevikku viies nende mängu järgmisele tasemele. ”

Hariduslik pingutus:

Omalt poolt ja Jeffrey GerttulaCBS Sports Digital’i asepresident kinnitas, et laiendatud suhted William Hill USA-ga võimaldavad tema ettevõttel luua asjakohasemat sisu kasutamiseks paljudes platvormides ja lisaks sellele anda spordisõpradele võimalus õppida oma spordipanuste valikut lõbusalt tegema.

Gerttula avaldus kõlas …

„Need täiustatud spordiennustuskogemused on CBS Sports Digital’i ja William Hill USA vahelise tõelise partnerluse tulemus kirjutage uus mänguraamat nii meie ettevõtetele kui ka laiemale spordimeediale ja spordiennustustööstusele. Koos jätkame spordiennustajatele ja fännidele maksimaalse väärtuse loomist, pakkudes täiesti uusi ja põnevaid viise eelseisvate spordiüritustega suhtlemiseks. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga