Casumo.com (iGaming) liit Push Gaming Malta Limitedile


Veebikasiinomängude arendaja Push Gaming Malta Limited teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on jätkata oma suure mobiilisõbralike tiitlite portfelli edasiandmist Malta ettevõttele Casumo Services Limited.

Suurbritannia ja Malta litsentseeritud uuendaja, mille peakontor asub Sliema Valletta äärelinnas, kasutas kolmapäevast ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et liit annab Casumo Services Limitedi juhitavatele iGamingi domeenidele võimaluse jätkata oma üha kasvava mängude valiku, sealhulgas nelja rulli ja kümne võidureaga Joker Troupe videopesa.

Rikastatud esiletõstmine:

James MarshallAasta tegevjuht Push Gaming Malta Limitedteatas pressiteate vahendusel, et uus laiendus onviimane strateegiliste partnerluste ridaTema ettevõte on sel aastal kokku leppinud ja tema eesmärk on nähajätkata oma globaalse kohaloleku suurendamist tipptasemel kasiinodega kogu maailmas. ”

Loe Marshalli avaldust …

“Meie töösuhe Casumo Services Limited on alati põhinenud üksteise toodete vastastikusel austusel ja meil on hea meel, et saame oma loodud usalduse laiendada selle uue sisulepinguga. Casumo Services Limited kasiinobränd on tohutult populaarne ja ootame, et saaksime oma peamiste tiitlite edastamist oma pidevalt kasvav leegion mängijatest. ”

Tunnustatud maine:

Casumo Services Limited vastutab veebikasiino eest aadressil Casumo.com iGamingi operaatori oma Josefine Hellstrom kuulutas, et ta onrõõmus”On värske pikenduse tindiga sisse kirjutanud sellise“tööstuses tuntudFirma Push Gaming Malta Limited.

Hellströmi avaldus kõlas …

„Klassil parima mängukogemuse pakkumine on meie eesmärk Casumo Services Limitedis ja Push Gaming Malta Limitedi populaarse mängupaketi pakkumine uuendusliku platvormi kaudu võimaldab meil mängukogemust veelgi täiustada ja sujuvamaks muuta. ”


igamingvideo slotcasumo services limitedcasumo.comjoker troupepush gaming malta limitedjames marshalljosefine hellstromLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga