California tribal kasiino kuurordi plaan saab piirkonna toetamise


Ameerika lääneosas Californias ja 600 miljoni dollari suuruse kavaga Tejoni indiaanlaste hõim tuua uus kasiinokeskus Kerni maakond on väidetavalt saanud palju avalikku toetust.

Californian ajalehe Bakersfield neljapäevase raporti kohaselt loodab föderaalselt tunnustatud hõim saada ametliku loa Hard Rock Hoteli ja Kasiino kaubamärgiga rajatise ehitamiseks, kus asub konverentsikeskuse kõrval 400-toaline hotell, reaalajas meelelahutuskoht, mitu restoranid ja suur kasiino 306 aakri suurune sait asub linnast umbes 25 miili lõuna pool Bakersfield.

Projekti käik:

Ajaleht teatas, et Ameerika Ühendriikide India asjade büroo Eelmisel kuul valmis kavandatava arengu kohta vajalik keskkonnamõju avalduse eelnõu ja nüüd kavatsetakse see dokument esitada USA siseministrile David Bernhardt lõplikuks määramiseks. Kuid The Bakersfield Californian selgitas, et kõigepealt tuleb see dokument allutada avaliku arutelu periood see peaks kestma kuni 27. juuli ja pealegi peab selle heaks kiitma California kuberner Gavin Newsom.

Tööhõive soodustamine:

Indiaani hõim Tejon on innukalt rajanud kasiinokuurorti sellest ajast peale, kui ta 2012. aastal föderaalse tunnustuse sai samal ajal kui operatsioonipartner Hard Rock International teatas hiljuti väidetavalt Kerni maakonna lõunaosa kavandatud toimumiskoha peaaegu kohe aastane palgafond, mille väärtus on umbes 59 miljonit dollarit üle 2000 täistööajaga töökoha lisaks veel 3000 ehitus- ja kaudsele ametikohale.

Silmapaistev pooldaja:

Meediaallikas teatas, et kohaliku Kerni majandusarengu korporatsiooni president ja tegevjuht Richard Chapman, kasutas kavandatud Hard Rock Hoteli ja Casino Tejoni kolmapäevast avalikku kuulamist, kuulutades, et selline projekt on „mänguvahetajaKohaliku piirkonna jaoks.

Chapman teatas väidetavalt …

„Me kõik oleme kuulnud projekti mõjust 600 miljoni dollarini, kuid see ei arvesta meie majandusesse tuleva tulevase rahaga. See loob väga vajaliku majandusliku pariteedi. ”

Soovitud mitmekesistamine:

Ajaleht teatas, et kohalikud ametnikud on varem avaldanud oma toetust Tejoni India hõimu kasiino kuurordiplaanile, viidates tulevase projekti ahvatlevatele rahalistele ja töövõimalustele. Väidetavalt jätkati seda toetamist kolmapäeval toimunud koosviibimisel, kuna arvukad piirkonnaametnikud teatasid, et selline areng võimaldab piirkonnal eemalduda praegusest sõltuvusest nafta- ja põllumajandustööstusest, mis on sageli allutatud buumi ja rinna tsüklitele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga