California Gaming Association taotleb kasiino täielikku sulgemist


California hasartmängude liit soovib, et kõik kasiinomängud suletaks osariigis koronaviiruse juhtumite arvu suurenemise tõttu. Rühm saatis hiljuti kubernerile Gavin Newsomile kirja, milles kutsus teda üles kasutama oma jõudu kõigi kasiinode sulgemiseks, sealhulgas hõimukohad. Organisatsiooni seisukoht on, et kui me kõik oleme selles koos, siis oleme kõik selles koos.

Ühing esindab Californias kaardiruume, kuid ei hõlma hõimude mängukohti. Kui 19 maakonnal kästi taasavamisprotsess tühistada, saatis ühing kubernerile kirja, milles kutsus üles tööstust täielikult sulgema.

Rahvatervise küsimus:

Kuigi kaubanduslikud mängukohad on suletud, tribal kasiinod pakuvad jätkuvalt teenuseid. Thunder Valley kasiino on olnud hiljaaegu uudistes, kuna praeguste ja endiste töötajate sõnul ei tee toimumiskoht piisavalt töötajate ja külaliste kaitsmiseks. Hõimukasiino taasavati juunis.

Kasiino vastas tagasilöögile, väites, et neil on kõigi kaitsmiseks protokollid olemas. Selliste protokollide hulka kuulub kohustuslik maski kandmine, sotsiaalne distantseerumine ja desinfitseerimine. Hõim on suveräänsel maal viibimise tõttu suutnud oma tegevust jätkata, kuid paljud seavad nüüd kahtluse alla, kas see seadus asendab rahvatervise küsimust.

California hasartmängude liidu hinnangul seda ei tehta. Rühm juhtis oma kirjas tähelepanu sellele, et hõimukompakt väidab, et hõim ei tohi mängimist korraldada viisil, mis „ohustab rahva tervist, turvalisust või heaolu”.

Kompakti selle paragrahvi tõttu leiab ühing, et kuberner saab sundida neid kasiinosid sulgema. See võib siiski olla natuke keerulisem.

1. juulil pidas kuberner Newsom a koroonaviiruse uudis ja teatas, et teeb koostööd hõimujuhtidega muudatuste tegemiseks, et külalised oleksid turvalised. Sellest avaldusest on aga möödunud kaks nädalat ja kuberner ei ole öelnud, kas plaanid vilja said.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga