Caesarsi palee ja Flamingo avavad esimesed Caesarsi kinnistud


Kui Las Vegase kasiinod taasavama hakkavad, on Caesars Entertainment Corp seda paljastanud Caesarsi palee ja Flamingo on esimene selle omadustest, mis avaneb. Need kaks rajatist peatavad pärast äritegevuse jätkamist ajutiselt tasulise iseparkimise. Riba omadused vastavad Nevada kuberneri Steve Sisolaki, mängude kontrollimise ameti ja rahvatervise ametnike direktiividele seoses taasavamisprotsessiga.

Uuesti avamise üksikasjad:

Caesars on juba eile pärastlõunal hakanud oma veebisaidi kaudu broneeringuid vastu võtma. Broneerimise kuupäevad algavad 29. mail. Caesarsi palee ja Flamingo pakuvad külalistele majutust koos söögikohtadega. Külastajad saavad seda kasutada välibasseinid sama hästi kui lauamängud ja teenindusajad mängupõrandal. Kõigi nende mugavuste suhtes kohaldatakse sotsiaalsed distantseerimisprotokollid.

Las Vegase ülevaatelehe andmetel…

Caesarsi meelelahutus avatakse uuesti Harrah’s Las Vegas kõrval koos The Linq hotelli mängupõrandaga. Taasavamise ajakava põhineb kliendi nõudmisel. Caesars loodab, et Linqi promenaad avaneb samuti Kõrgrulli vaatlusratas.

Eeldatavasti taasavatakse ka muud Las Vegase kinnistud, sealhulgas klientide nõudmistest lähtuvad mängu- ja söögikohad. Caesarsi tegevjuht Tony Rodio väitis, et Las Vegase taasavamine toimub järk-järgult ja see on ettevõtte jaoks oluline verstapost, kuna riiki väljub jätkuvalt vajalikust sulgemisperioodist.


las vegasCaesars Palacecaesars meelelahutusettevõte avabFlamingoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga