Caesarsi juhid saavad palka, kui töötajad koondatakse


Kuna kasiinotööstus üritab tegeleda koroonaviiruse pandeemiaga, jätkatakse töötajate koondamist või pettumist. Tippettevõtted nagu Caesars Entertainment on kasiinode mahutavuse piiratuse ja praeguse turunõudluse tõttu sunnitud töötajad lahti laskma. Kuigi mõjutatud töötajad üritavad välja mõelda, kuidas hüpoteeklaenu maksta ja toitu osta, saavad viis Caesarsi juhtivtöötajat palgatõusu.

Eelmisel kolmapäeval kinnitas ettevõtte juhatus tõstmise. See põhineb programmis Väärtpaberi- ja börsikomisjon. Üks näide palgamuudatustest on tegevjuht Tom Reeg. Tegevjuht teeb teenige nüüd 2 miljonit dollarit pärast Caesarsi / Eldorado kuurortide tehingu lõpetamist. Reeg teenis varem 1,6 miljonit dollarit.

Tulude korrigeerimine:

SEC – i esildise kohaselt on 2007. Aasta ametnike põhipalgad ning lisatasude ja stiimulite võimalused Caesars kohandati tulenevalt indiviidi suurenenud rollist ja vastutusest edasi liikudes.

Esimees Gary Carono on valmis teenida 1,4 miljonit dollarit, kuni 1,9 miljoni dollarini, mille ta teenis 2019. aastal. Ettevõtte peadirektor ja president Anthony Carano nägi, et tema palk tõusis 1,3 miljonit dollarit, alates miljonist dollarist. Samuti nägid, et nende palgad tõusid finantsdirektor Bret Yunkeri ja juriidilise juhi Ed Quatmanni poolt.

Halb välimus:

Viie juhi palgatõus tundub ettevõttele halb, kuid see võib olla juba ette nähtud, kuna algselt lepiti kokku Caesars Entertainment ja Eldorado Resorts ühinemises.

Tehing oli algselt eeldatavasti suletakse esimese kvartali jooksul. Kui tehing oleks enne pandeemia algust lõpule viidud, muutuks palk tõenäoliselt pole isegi kaalutud. Ettevõtte praeguses staatuses töötajate kaalumisel on aga mõneti kergem kulmu tõsta.

Juhtide palgamuudatused tulevad ajal, mil Caesars näeb suuremat osa tööjõust koondatud või maha koormatud. Aprillis teatati sellest umbes 90% ettevõttest hävitatakse kodumaistest omadustest. See hõlmas ka ettevõtte töötajaid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga