Caesars nõustub William Hilli omandamistehinguga


Vaid mõni päev tagasi ilmus uudis, et Caesars Entertainment on huvitatud Suurbritannias asuva hasartmängukontserni William Hilli omandamisest. Näib, et Caesars on nüüd nõustunud kaubamärgi ostmisega 3,7 miljardi dollari eest. Nad kasutavad William Hilli laiendamiseks USA spordiennustusturul, mis kasvab kiiresti.

Tehingu üksikasjad

Caesars kavatseb müüa William Hilli operaatorid väljaspool USA-d ja keskenduda Ameerika Ühendriikide sektorile. Rahvusvahelised operatsioonid hõlmaksid järgmist üle 1400 kihlveopoe Ühendkuningriigis. Caesars loodab integreerida USA äri vähestesse või üldse mitte töökohtade kaotustesse.

Caesars Entertainment võiks Suurbritannias olevad varad müüa aadressile Apollo, erakapitali kontsern. Seda meediakanalite teatel. Kui müük ebaõnnestub, võib Caesars algatada rahvusvaheliste varade mahalaadimiseks oksjoniprotsessi.

William Hill on partneriks kasiinodele, mille omanik on Keisridpakub juba nendes kinnistutes spordiennustusteenuseid. William Hilli aktsiad kerkisid reedel kõrgele, ulatudes 312 penni, mis on kahe aasta kõrgeim aktsia hind.

The William Hilli juhatus toetab Caesarsi tehingut, turuhinnad näitavad, et investorid eeldavad, et ülevõtmine toimub 272 penni aktsia kohta. Tehingut rahastab Caesars osaliselt uute aktsiate kaudu 1,7 miljardi dollari väärtuses.

Kui selle nädala alguses päevavalgele tuli müügi võimalus, räägiti võimalikust pakkumissõjast Caesarid ja Apollo. Lahing Apolloga kukkus ära tänu sellele, et Caesars ähvardas tehingu kukkumise korral ühisettevõtte lõpetada.

Pakkumise kinnitamiseks peab see olema 75% aktsionäride toetus William Hillist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga