Caesars kirjeldab 400 miljoni dollari suurust AC-investeeringut


Caesars Entertainment Inc. (CZR) avalikustas oma planeeritud 400 miljoni dollari suuruse investeeringu oma Atlantic City kasiinokinnisvara kolmikule. Kolmapäeval avaldatud üldplaan laieneb tunnistusele, mida ettevõtte juhid andsid New Jersey hasartmänguregulaatoritele 2020. aastal, enne kui neile anti roheline tuli Caesarsi, Harrah’s Resort’i ja Tropicana Atlantic City juhtimiseks.

Nevadas asuva hotelli- ja kasiinomeelelahutusettevõtte kapitalikulutuste kava mõned olulisemad punktid on järgmised ümberehitatud toatornid; ekõigi kolme kasiino mängupõrandate täiustamine; ja uued restoranid ja muud mugavused. Arendused viiakse lõpule järgmise kolme aasta jooksul järk-järgult ja Caesarsi sõnul kinnitavad need linna positsiooni Las Vegase stiilis sihtturuna, keskendudes maailmakuulsa Atlantic City Boardwalk taaselustamisele. “

Caesarid on AC-l „bullish“:

„Tuginedes meie rikkalikule 40-aastasele pärandile turul, on meil hea meel tutvustada oma Caesarsi meelelahutust Atlantic Cityle meie 400 miljoni dollari suurune investeering ja arengukava, ”ütles Caesars Entertainmenti president ja tegevjuht Anthony Carano. Ta lisas, et ettevõte on kuurortlinnas jätkuvalt “bullish” ning pühendumus seab nad veelgi pikaajalise kasvu ja edu saavutamiseks.

Projekti esimene etapp, mis on eeldatavasti debüteerib see suvisisaldab 170 miljonit dollarit tubade täiustamist Caesarsi ja Harrah’s Resort’is, alustades Caesarsi sajandil ja ookeanitornides asuva ligi 600 toa ja sviidiga, samuti Harrah’s Atrium Toweris. Indiana osariigis asuv Interior Image Group kavandas Atlantic City ranna ja lahest inspireeritud ümberehituse torniruumidele, mis ulatuvad 450–700 ruutjalga.

Investeerimistegur vahelduvvoolu taastumisel:

New Jersey kuberner Phil Murphy kommenteeris samuti kolmapäevast teadet, öeldes …

“Minu administratsioon on teinud koostööd ettevõtete, kogukonna ja valitsuse partneritega, püüdes taastada Atlantic City peamise turismisihtkohana New Jerseys.” Ja selgitas, et 400 miljoni dollari suurune investeering linna toetab nende keskendumist majanduse kasvatamisele, Atlantic City toetamise jätkamisele ja meie osariigis töökohtade loomisele ning kiidan Caesars Entertainmenti taastumispüüdluste eestvedamise eest.

Vahepeal teatas Atlantic City linnapea Marty Small, seenior, kes teatas teisipäevasel pressikonverentsil, nagu teatas The Press of Atlantic City, et kuurortlinn maksumäär langeb rohkem kui 5 senti, langedes hinnatud kinnisvara väärtuse 10000 dollarilt 1,702 dollarilt 1,648 dollarile kavandatud 1991. aasta 2021. aasta kohaliku omavalitsuse eelarve raames, kuulus ka Caesarsi teadaandele, märkides…

„See aasta tähistab linnale uut ajajärku ja me hindame Caesarsi pühendumist turule kui Atlandi maakonna suurimale tööandjale. Nende kolmeaastane reinvesteerimiskava kahekordistab seda kohustust, mis kahtlemata elavdab Atlantic Cityt. “

Caesarsi sõnul tehakse täiendavad üksikasjad kättesaadavaks lähikuudel, kui need on heaks kiitnud New Jersey mängude jõustamise osakond (DGE).