Caesars Interactive Entertainment ja 888 laiendavad partnerlust


Üks uusimaid uusaastal sõlmitud partnerluslepinguid on 888 ja Caesarsi interaktiivne meelelahutus. Mõlemad on otsustanud jätkata koostööd B2B pokkeripartnerluse kaudu. Allkirjastatud on pikendus, nähes 888-d veel paar aastat World Series of Poker (WSOP) online-pokkeritubade taga. Tehing tuleb siis, kui kavandatakse sisenemist uutele reguleeritud turgudele.

Jätkuv online-pokkeri edu

Laiendatud partnerlusega 888 pokkeriplatvorm jääb paika koos teenustega Caesarsi online-pokkeri vajaduste jaoks Ameerika Ühendriikides. Veebipokkeri võimalus pakub WSOP mängijatele nii töölaua kui ka mobiilseadmete kaudu.

Osana teenustest on 888 ainus operaator, kes töötab riikidevaheline pokkerivõrgustik, kus osariigid jagavad likviidsust. See võrk toimib Delaware’is, New Jerseys ja Nevadas. Riikidevahelise ühenduvuse korral on mängijatel rohkem võimalusi sularahamängude ja turniiriliikluse osas.

888 on tuntud selle poolest, et pakub WSOP kaubamärgi kaudu pokkerimängijatele kvaliteetseid mänguvõimalusi. Aastal 2020 pakkus WSOP USA-s veebiüritusi ja ka põhiturniiri võrku viimist. See võis olla viimane hetk, kuid lõpuks nimetati Damian Salas 2020. aasta WSOP põhiturniiri meistriks.

Kasiino sisu

888 vastutab koos online-pokkeriga ka Caesarsi kaubamärkide kasiinomängude eest. Partnerluse raames töötab 888 jätkuvalt varalise kasiino platvormi ja pakub sisu New Jersey WSOP kasiino ja Harrah’s.

Mõlemad plaanivad teha koostööd ka uutesse riikidesse sisenemiseks. Näide selle leviala laiendamisest Ameerika Ühendriikides hõlmab järgmist Pennsylvanias. Caesars Interactive tal on juba Keystone’i osariigis tegutsemiseks litsents ja ta kavatseb tulevikus veebiteenuseid käivitada.

SVP – USA 888 juht Yaniv Sherman kommenteeris partnerluse pikendamist, öeldes: „Meie partnerlus Caesarsiga on ülipopulaarset WSOP kaubamärki võrgus juba 2013. aastast toetanud ja ootame selle suhte jätkumist veel paljude aastate jooksul.