Caesars Entertainment pakub maski kandmise soodustamiseks uut reklaami


Kui juuni alguses Las Vegase kasiinod taasavati, oli maski kandmine julgustatud, kuid mitte külaliste jaoks kohustuslik. Kasiinod taasavati pärast kuudepikkust operatsiooni, et aeglustada surmava koroonaviiruse levikut. Ehkki toimumiskohad on nüüd avatud, püütakse ikka veel uusi juhtumeid vältida. Pärast piltide vabastamist esimestel operatsioonipäevadel, kus enamik külalisi ei kandnud maske, üritavad kasiinod mängijaid neid kandma.

Caesarsi meelelahutus on alustanud uut reklaamikampaaniat, kus maskid kandvad mängijad saavad tasuta mängida. Külalistele, kes kannavad aktiivselt maski ühel Nevada Caesarsi kinnistul, saab hõlpsalt õlale koputada ja neile tasuta mängu anda, lihtsalt selleks, et aidata vältida nakkuse levikut COVID-19.

Raha väljamaksmine:

Selle viimase nädala jooksul kõndis meeskond läbi Harrah kasiino, Caesarsi palee, Linq, Flamingo ja Pariisi kasiinod ning hakkasid lähenema maske kandvatele inimestele. Neid inimesi autasustati maski kandmise eest ja kokku 375 inimest said tõuke oma hasartmängurahale. Operaator andis ära 7500 dollarit just üksi nädalavahetusel.

Kampaaniat pakutakse Caesars Rewards ainult liikmed ja mängijatel peab olema mask. Kuid igaüks saab majutusasutust külastada ja programmis osalemiseks registreeruda.

Niisiis, kui kaua toimub spetsiaalne reklaam? Aruannete kohaselt väitis Caesars Entertainmenti avalike suhete spetsialist Gia Silvaggio, et maskide kandmise kohustuslikuks muutumisega reklaam lõpeb.

Uus lauamängude poliitika:

Uus edutamine kell Caesari omadused tuleb ajal, mil Nevada kasiinod peavad nüüd lauamängude mängijatelt maski kandma. Selle äsja sisse seatud poliitika tegi eelmisel nädalal Nevada mängukontrolli juhatus.

Juhatus värskendas kasiinode tervise- ja ohutuspoliitikat, et hõlmata maskide kandmist, kui mängijad on istub lauamänge ja mingeid tõkkeid pole. See muudatus tehti vähem kui kaks nädalat pärast osariigis kasiinode avamist.

Nevada kulinaarsete liit kutsub juhid üles nõudma, et külalised kannaksid kasiinode ja hotellide töötajate kaitseks maske kõigis avalikes kohtades. Ametiühing on juhtumite arvu suurenemisega viidanud koos nende taotlusega. Rühm soovib, et osariik järgiks California jälgedes, kus mask on sise- ja välistingimustes viibijatele kohustuslik ning sotsiaalne distantseerumine pole võimalik.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga