Caesars Entertainment ja MGM Resorts volitavad kõigile näomaske


Kuna koronaviirus on Nevada osariigis endiselt probleemiks, muudavad mänguhaldurid oma tervise- ja ohutuspoliitikat. Tipphasartmängude korraldajate MGM Resorts ja Caesars Entertainment maskipoliitikad on muutunud, nõudes nüüd, et kõik nende majutusasutuses olevad külalised kannaksid alati näomaske.

Maski eemaldamise ainus erand on joomine või söömine. Eeskirjad kehtivad operaatorite kõigi atribuutide kohta, mis on avatud kogu Ameerika Ühendriikides. Kõiki külastajaid, kes keelduvad seda poliitikat järgimast, suunatakse ruumist lahkuma.

Maskipoliitika muudatused:

Caesars teatas, et uus maskipoliitika tehti vahetult enne seda, kui kuberner Steve Sisolak pidas pressikonverentsi, kus tutvustati elanikele koroonaviiruse reageeringut osariigis. Caesarsi tegevjuht Tony Rodio väitis, et ettevõte on selline kohe oma poliitikat muutes nõuda kõigilt nende omadustelt maski kandmist, kuna teaduslikud tõendid viitavad kindlalt sellele, et maski kandmine ja sotsiaalne distantseerumine on viiruse leviku olulised heidutused.

Edasimüüjad ja muud kasiinotöötajad on kohustatud kandma näomaski või -kaitset, lähtudes mängukorraldusameti taasavamiseeskirjadest. Majutusasutuste külastajatele pole maskid kohustuslikud, vaid julgustatakse. Caesarsi palee, mis on Caesars Entertainment’i vara, taasavati 4. juunil ja jagas sissepääsu juures kõigile maske. Siiski arvati, et ainult umbes 20% külastajatest olid maskides.

Kasvavad juhtumid:

Nevadas levib koronaviiruse juhtumeid mõnedes Las Vegase restoranides, mis positiivsete juhtude tõttu suletakse. Mitmed restoranid, sealhulgas Sahara kohvik Northside’is. Flamingo restoranid, aga ka Linq hotell ja Bellagio, ka juhtumeid näinud.

Kuberner Sisolak teatas, et toetab kohalikke juhte, kes soovivad kehtestada rangemaid piiranguid. Ettevõtete omanikke julgustatakse looma töötajate ja külaliste hulgas maskide kandmise mandaat.


nevadalas vegasCaesars EntertainmentMGM Resortscoronavirusmask-kandmineLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga