Caesars Entertainment Corporation registreerib kibeda esimese nädala esinemise


Ameerika kasiinooperaator Caesars Entertainment Corporation teatas, et tema hiljuti taasavatud Nevada viis kinnistut olid esimese nädala kogutulud, mis olid 56–58% madalamad kui aasta varem.

CDC Gaming Reports teisipäevase aruande kohaselt taastas NASDAQ-i börsiettevõte osaliselt oma tegevuse Caesarsi palee Las Vegases, Harrah’s Tahoe järves, Flamingo Las Vegases ja Linq Promenaadi ettevõtetes pärast peaaegu kaksteist nädalat kestnud koroonaviirustega seotud seiskamist 4. juunil. enne järgmisel päeval eeskuju järgimist, tervitades taas patroone oma 2540-toalisesse Harrahi Las Vegase saali.

Varased sissetulekud:

Caesars Entertainment Corporation tegi teadete kohaselt kinnistute tulude kohta avalduse seitse päeva 10. juunini kaudu 8K arhiiviga Väärtpaberi- ja börsikomisjon enne kui täpsustasin, et ka nemad olid kogenud põhitulude langust kuni 120%, samas kui korrigeeritud rahavoogude langus oli 70–80%.

Piirkondlik loidus:

Eemal oma kõige tulusamast turust ja kasiinofirmast Teadaolevalt avalikustas peale selle veel, et tema kuus esinemispaika üle USA osariikide on Mississippi, Louisiana, Missouris ja Iowa olid koroonaviirusejärgsed tulud olnud kuni 10. juunini suhteliselt madalad või ainult väga paranenud. Caesars Entertainment Corporation väitis väidetavalt, et kombineeritud äritulud oli tõusnud umbes 65% nende korrigeeritud rahavood kasvavad koguni 40%.

Ühinemise ootel:

CDC Gaming Reports selgitas, et Las Vegase peakorteriga kasiinooperaatori esitatud arhiivid ei sisaldanud konkreetseid arve, ehkki operaator kuulutas väidetavalt, et kõik tema kinnistud avati vastavalt kohalikud koronaviirusega seotud ohutuse ja tervishoiu eeskirjad ja juhised mis oli mänguasendite arvu ja mängijate mahtu suures osas piiranud. Allikas teatas ka, et avalikustatud andmed on sellised, nagu Caesars Entertainment Corporation on ootab endiselt föderaalsete ja osariikide kinnitusi kavandatud 17,3 miljardi dollari suuruse ühinemise korral väiksema konkurendiga Eldorado Resorts Incorporated.


nevadalas vegaslouisianaiowamississippicaesars meelelahutuskorporatsioonmissouriharrah’s järve väärtpaberid ja vahetus komisjoneldorado kuurordid lisatudcaesars palee las vegasharrah’s las vegasflamingo las vegascoronavirust linq promenadeopereeriv tuluLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga