Buzz Bingo, et lisada Playtechi turniirid


Juhtiv hasartmängutehnoloogiaettevõte Playtech plc (PTEC: London) on sõlminud partnerluslepingu Buzz Bingoga, et algatada nende teenindusaegade turniir Londoni börsil noteeritud ettevõtte edetabeli lahenduse abil. Koostöö võimaldab mängijatel võistelda suurte auhindade nimel.

Veebipõhise operaatori teemantimängijad olid kaks nädalat turniirid, kuid nüüd kõik Buzz Bingo mängijad saavad neist rõõmu tunda. Mängijad, kes liituvad live-turniiriga, lisatakse edetabelisse ja iga võidu korral teenitavas slotimängus teenivad nad punkte, mis võimaldab neil edetabelis tõusta.

“Erinevad turniirid on saadaval igal kolmapäeval keskpäevast südaööni.”

Punkte antakse vastavalt võidu suurusele võrdeliselt panusega, koos panustamise nõudeid pole. See tähendab, et mängijatel on sõltumata mängulõigust võrdne võimalus edasi liikuda. Suuremate panustega kihlvedude korral lisapunkte ei anta, mis võimaldavad mängijatel jätkata mängu nautimist jäädes nende piiridesse. Kõik turniiri ajal tehtud keerutused, “kuni teatud summani”, on punkti teenijad.

Turniirid on kasuks:

Ettevõtte pressiteates teatas Playtechi kasiinodirektor, James Frendo, ütles …

„Turniirid pakuvad mängijate kaasamiseks täiesti uut viisi ning lisavad mängijatele täiendava naudingu taseme ilma neile endale lisakuludeta. Võistluste element ja võimalus võita auhindu lisab mängijatele ootustunde, muutes iga võidu põnevamaks. Samuti seetõttu, et punkte antakse vastavalt võidu suurusele võrdeliselt panusega, mängijad, kes eelistavad jääda madalamatele panustele, pole ebasoodsas olukorras, julgustades neid jääma oma piiridesse.

“Alates sellest, kui Playtech hakkas koostööd tegema Buzz Bingoga brändi turuletulek 2018. aastal, on nad olnud uute tööriistade ja funktsioonide kasutuselevõtu osas meie proaktiivsemaid partnereid, pakkudes suurepäraseid tulemusi. Oleme Buzzi meeskonna üleskutse ja pühendumuse tõttu turniiride toimumisele tõeliselt muljet avaldada – eriti mängusisene vidin, mille pühendatud portaali meeskond on investeerinud kohaletoimetamisse palju aega, võimaldades mängijatel registreeruda edetabelisse ja seda jälgida ilma mängukeskkonnast lahkumata. ”

Panuste ekvalaiseri funktsioon:

Kui Londoni peakontoris asuva kasiinotarkvara ja -teenuste pakkuja edetabeli konfiguratsioonivalikud võimaldavad kaks korda rohkem kasu, siis a maksimaalne kvalifitseeruva panuse summa määravad litsentsiaadid, võimaldades neil seda teha edendada turvalisemat hasartmängukäitumist samal ajal suurendades mängijate kaasatust.

Kommenteerib ka Buzz Bingo digitaaloperatsioonide juht, David Swaine, lisatud…

„Pärast valitud mängijatele mõeldud väga edukat eksklusiivset perioodi on meil hea meel tuua turniirid laiema publikuni ja pakkuda peamist eristumispunkti. Saadaval on mitmesuguseid turniire igal kolmapäeval keskpäevast südaööni ja koos spetsiaalne kodulehe portlett ja mängusisese vidina abil on mängijatel lihtne leida endale sobiv. Võimalusega võita osa auhinnapangast oleme kindlad, et mängijad leiavad, et turniirid on kahekordselt huvitav ja vastutustundlik. “

Hispaania Live Roulette’i käivitamine:

Just päev varem kui ettevõtte viimased uudised teatas Playtech spetsiaalse tooteversiooni käivitamisest Roulette live laud Hispaania veebioperaatori jaoks Betfair.es, koos partnerlusega, mis on kooskõlas mõlema ettevõtte jõupingutustega laiendada oma tegevust Hispaania peamistel kasvuturgudel. Hispaanias majutatakse Briti veebikasiinomängude arendajate live-stuudios, emakeelena kõnelevad edasimüüjad korraldavad mängu, mis on saadaval ööpäevaringselt.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga