BtoBet omandas Aspire Global 20 miljoni euro suuruse tehinguga


Juhtiv iGamingi ja spordiraamatute platvormi pakkuja BtoBet ühendab jõud Aspire Globaliga pärast kokkuleppe sõlmimist tehinguga, mis hõlmab 20 miljoni euro suurust rahalist tasu, millest 15 miljonit eurot tuleb maksta sulgemisel ja 5 miljonit eurot maksta 12 kuud pärast sulgemist. Täiendav tulemuspõhine tasu tuleb maksta kaks aastat alates sulgemiskuupäevast ja on seitsmekordne BtoBeti EBIT teisel aastal pärast sulgemist, millest on maha arvatud 20 miljoni euro suurune ostuhind.

Spordiennuste soetamine on kooskõlas Stockholmis noteeritud iGamingi lahenduste pakkujaga kasvustrateegia ja on eeldatavasti suletakse 2020. aasta IV kvartali jooksul ja sellel on “oluline positiivne mõju” oma EBITDA-le alates 2021. aastast. Aspire sõnul on iGamingi lahenduste ja mängude ettevõtetevahelise tarnija omandamine Pariplay, asetab eelmise suve koos praeguse ostuga ettevõte “maailma juhtivate iGamingi tarnijate hulka”.

Uue kasvu turule juurdepääs:

Aspire Globali tegevjuht Tsachi Maimon, kommenteeris omandamise olulisust ettevõtte pressiteates, märkides…

“Aspire Global siseneb nüüd spordiennustuste areenile tormijõuga. BtoBeti omandamisega on meist saanud tõeline globaalne B2B ettevõte, mis omab ja pakub iGamingi platvormi, spordiennustusi, kasiinomänge ja mängude kogujad ning hallatavaid teenuseid kõikidele mandritele ja turgudele. Aspire Global saab nüüd konkureerida kõigi suurte või väikeste tehingute pärast, mis seal olemas on.

“See sobib ideaalselt. Meile avaldavad muljet selle omadused Neuron Sports platvormi ja lisaks saame juurdepääsu uutele kasvuturgudele, uutele potentsiaalsetele suurtele tehingutele ja uutele võimalustele, ”ütles Maimon.

Gibraltari peakontor BtoBet uhke Oma spordiennustusplatvormil 32 operaatorit kogu Euroopas, Ladina-Ameerikaja Aafrika ja on juhtiv pakkuja kahes viimases. Aspire, millel on märkimisväärne kohalolek Euroopas ja sisenes 2019. aasta novembris Pariplay kaudu reguleeritud USA turule, et neile sisu pakkuda 888 kasiino aastal New Jerseys, on nüüd kahes kasvavas turul esikohal.

Ideaalne partner:

Samuti kommenteeris omandamist BtoBeti asutaja ja aktsionär, Alessandro Fried, ütles …

„Olen ​​tõeliselt vaimustuses võimalustest, mida näeme, saades osa iGamingi operaatorite jõukeskusest Aspire Global. Oma ühendatud jõududega võtame selle uue ülemaailmse iGamingi pakkumise vastu igas maailma nurgas. Oleme selles valdkonnas olnud pikka aega ja lõpuks kohtusime selle ideaalse partneriga sobib meie visiooniga ja mille abil saame luua tugevama kohaloleku kogu maailmas. “

Aspire Global palkas hiljuti William Hill Internationali endise tegevjuhi, Antoine Bonello, ettevõtte Malta ettevõtte tegevdirektori ja tegevdirektorina.

Ettevõte [Aspire Global] on kontorid Maltal, Iisraelis, Bulgaarias, Kiievis, Indias ja Gibraltaril ning tegutseb erinevatel reguleeritud turgudel, sealhulgas Suurbritannias, Rootsis, Rumeenias, Portugalis, Maltal, Iirimaal, Gibraltaril, Taanis ja USA-s.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga