Briti kasiinotööstus esitas kriitilise nõude


Suurbritannias ja kihlvedude ja hasartmängude nõukogu teatas, et enam kui 100 rahva kasiinost võiks olla igaveseks suletud, kui valitsus ei luba neil kiiresti koronaviiruse põhjustatud lukustustest välja tulla.

Londoni peakontor esindab umbes 90% Ühendkuningriigi mängu-, spordikihlvedude, kasiinode ja bingooperaatoritest ning kasutas esmaspäeval ametlikku pressiteadet, kus teatas, et riigil on oht jäädavalt kaotada osa oma rikkalikust turismi- ja meelelahutuspärandist. välja arvatud juhul, kui peaminister Boris Johnsoni (pildil) valitsus lubab hasartmängusõbralikke paiku kiiresti uuesti avada.

Silmapaistvad võimalused:

Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu selgitas, et kasiinod, mille puhul on oht end täielikult sulgeda, hõlmavad Londoni Hippodrome kasiinot, mille Johnson avas ametlikult 2012. aastal, samuti pealinna ikoonilist klubi Les Ambassadeurs. Rühm kasutas oma pressiteadet, et täpsustada, kas Inglismaal on olnud 110 kasiinot ajutiselt suletud kestva koronaviiruse pandeemia tõttu alates märtsi lõpust, kuid oli ette nähtud taaselustada alates augusti esimesest päevast, enne kui valitsuse pöördumine sellele kuupäevale viis teda lükatakse tagasi veel 15 päeva pärast.

Sularahaga seotud probleemid:

Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu tegevjuht Michael Dugher kasutas väljaannet lisaks Briti valitsuse palumiseks kaaluge ametliku töökoha säilitamise kava laiendamist arvestades seda, et täiendav 15-päevane ootamine võib lõpuks maksta kasiinotööstusele sama palju 14 miljonit naela (18 miljonit dollarit), mis võib ohustada 6000 elatist enam kui 14 000 inimesele, kes on sektoris otseselt hõivatud.

Loe Dugheri avaldust …

„Mõned Suurbritannia ikoonilisemad kasiinod, mis meelitavad kulukaid külastajaid kogu maailmast istuvad jõude, kui nurga taga olevad pubid ja restoranid on lahti ning teevad möirgavat kaubandust. Valitsus peab nende ettevõtete päästma, enne kui on liiga hilja. Esimese sammuna peaksid nad laiendama kogu võltsimisskeemi, et korvata kahenädalase viivituse tõttu eeldatavasti kaotatavad 14 miljonit naela kasiinod ja hüvitama kasiinodele kulunud kulud, mis on seotud nende uuesti avamise otsuse hilise muutmisega. ”

Keskpanustaja:

Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu kirjeldas pealegi kasiinosid kui olulist osa Ühendkuningriigi „maailmatasemel vaba aja veetmise ja hotellinduse valdkondMis annab igal aastal üle 300 miljonit naela (392 miljonit dollarit) maksus. See teatas, et arvatakse, et tööstus kulutas umbkaudu 6 miljonit naela (7,8 miljonit dollarit) et muuta nende toimumiskohad turvaliseks taasavamiseks, mida kunagi ei tulnud ja millele on nüüd lisakulud, kuna valitsus kitsendab oma keerulist kava kohustada veel aknaaluseid rajatisi maksma veelgi suuremat osa oma töötajate riikliku kindlustuse ja pensionimaksetelt.

Dugheri avaldus loe …

“Kasiinooperaatorid on teinud kõik, mida nad on neilt küsinud Inglismaa rahvatervis. Nad on läinud erakordse pikkusega ja maksnud, et tagada nende esinemispaikade kaitse koronaviiruse eest. Tunnustatud rahvatervise ametnikud andsid neile õigustatult rohelise tule uuesti avamiseks oluliste investeerimisoperaatorite tehtud riskid ja nendest tulenev tühine risk. ”

Bipartisani toetus:

Lõpuks teatas kihlvedude ja hasartmängude nõukogu, et tema üleskutse Johnsonile, kes naudib praegu kahenädalast puhkust Šotimaal, on saanud toetustkogu poliitilisest spektristSamal ajal paljastades samas, et tööstus annetas ümberkaudseid 200 000 kr (261 500 dollarit) toidus ja joogis oli seda varutud 1. augusti taasavamiseks valmistumisel paljudele kohalikele heategevusorganisatsioonidele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga