Briti hobuste võiduajamise taastamise kava avaldatud


Ühendkuningriigis on juhtivad hobuste võidusõidu organid kokku leppinud Briti võidusõidu taastamise kavas, mille eesmärk on taastada tulud ja võidusõidutegevus, mida on mõjutanud koroonaviiruse pandeemia.

Avaldatud 25. augustil 2020 Briti Ratsaspordi Ameti (BHA), hipodroomiliidu (RCA) ja The Horsemen’s Groupi “Briti võidusõidu taastamiskava“Põhineb COVID-19-le reageerimise esialgsel kaval, mis avaldati märtsis, kui Suurbritannias peatati võidusõit.

“See plaan koondab kõik vajalikud komponendid ühte selgesse tegevuskavasse koos mõne ambitsioonika eesmärgiga.”

BHA andmetel on alates sellest ajast käinud „lai töövalik“ võidusõidu taaskäivitamine 1. juunil, paneb äsja avaldatud plaan lisa rõhku omanike ja peamiste investorite kinnipidamisele ning klientide tagasi tribüünidele viimisele, kui avalikkus hakkab hipodroomidele tagasi pöörduma. Taastamiskava raames on pealtvaatajate tagasipöördumine märkimisväärses koguses „põhiprioriteet” ja eluliselt tähtis võistlussõidukite „majandusliku õitsengu” taastamiseks järgmisel aastal ja pärast seda.

Ühtne lähenemine:

BHA tegevjuht Nick Rust kommenteeris plaani avaldamist…

„On väga oluline, et selle plaani leppisid kokku võidusõidualade kõigi osapoolte juhid. Sellest, kuidas me juunis võidusõitu jätkasime, teame seda koos töötamine töötab. Juhtide pühendumus sellele taastamiskavale allkirjastamisel näitab jätkuvat tahet säilitada eesseisvate raskete lahingute kaudu ühtne lähenemisviis ”.

Põhieesmärgid:

Kolm peamised eesmärgid Suurbritannia võidusõidu ühise taastamiskava (pdf):

  1. Kehtestada võistluskalendrite programm aastaks 2021, mis hõlmaks kõige paremini võidusõiduomanike kulusid, säilitades samal ajal selle üldsusele suunatud veetluse.
  2. Et hoida tööstuse kulubaas võimalikult madalal, säilitades omanikud ja spordi investori üleskutse, juhtiv juhtimine nõuab viivitamatut maksureformi.
  3. Kindlustada jätkusuutlikud alused Ühendkuningriigi võidusõidu ja selle sidusrühmade majanduskasvu pikaajaliseks kasvuks, kui majanduslangus on käes.

Pressiteates David ArmstrongHipodroomi liidu tegevjuht ütles:

„Kogu tööstus töötas väga hästi, et võimaldada Racingul tulla esimeseks suuremaks spordialaks suletud uste taga. Nüüd peame selle sisenemisel seda koostööd uuendama Taastumisfaas ja liikuda sellest kaugemale aastasse 2021. See kava koondab kõik vajalikud komponendid ühte selgesse tegevuskavasse koos mõne ambitsioonika eesmärgiga. Võistlusraja vaatepunktist on võidusõitjate tagasitulek ja omanike kogemused juba selged prioriteedid, mis juba käivad ning loodame spordi laiemale taastumisele ”.

“On hädavajalik, et keskendume elutähtsatele juhtidele, kes meie sporti jätkavad ja kasvavad.”

Ülekandmine COVID-19 reageerimise esialgsest kavast, mis oli märtsis avaldatud, jätkatakse võidusõidutööstuses töötavate inimeste heaolu ja heaolu rõhutamist. A Võistlusrahastu Samuti on loodud hobuste heaolu probleemide ennetamise rahaliseks toetamiseks, üksikasjad avaldatakse pressinõuniku sõnul lähinädalatel.

Viimaseks on Racehorse Omanike Ühingu tegevjuht, Charlie Liverton, kes esindas ratsanike rühmitust, ütles:

„See uus taastumisplaan läheb kaugemale meie spordi pikaajalise tuleviku kaitsmisele ja huvirühmade vahelise koostöö vormistamisele sel raskel perioodil. On hädavajalik, et keskendume elutähtsatele teguritele, mis meie sporti jätkavad ja kasvavad: omanike säilitamine ja spordi tulude maksimeerimine. Vaja on veel palju ära teha, kuid olen kindel, et koos töötades suudame selle elutähtsa töö osaliseks kogu tööstuses. “

Cheltenhami tagasilöök:

Selle aasta alguses tabas BHA neljapäevase tegevuse jätkamist tugeva kriitikaga Cheltenhami festival. Igal aastal märtsis peetav näitusefestival meelitas väidetavalt enam kui 250 000 vaatajat.

See organ kaitses otsust, öeldes, et see tegutseb vastavalt valitsuse toonasele nõuandele.

Kolmekordse krooni ajakava:

Vahepeal teatas USA-s Churchill Downs Incorporated (Nasdaq: CHDN) hiljuti, et on otsustanud korraldada 146. kohal Kentucky derby 5. septembril 2020 ilma fännideta. Preakness panused on nihkunud 16. maist 3. oktoobrini ja Belmonti panused marsruut muudetud 6. juunist 20. juunini. See on esimene kord ajaloos, kui kolmekordne kroon sõidetakse selles järjekorras.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga