Briti Columbia nõusolek Great Canadian Gaming Corporationi ülevõtmiseks


Kanadas ja Briti Columbia ülemkohus on väidetavalt heaks kiitnud 2,5 miljardi dollari suuruse tehingu, mille kohaselt Apollo Global Management Incorporatedi tütarettevõte omandaks silmapaistva kasiinooperaatori Great Canadian Gaming Corporation.

Ajalehe Financial Post avaldatud uudisteagentuuri The Canadian Press neljapäevase aruande kohaselt tegi New Yorgi börsil noteeritud erasektori alternatiivsete investeeringute haldamise ettevõte esmakordselt ettepaneku osta kasiinooperaator novembris umbes 2,1 miljardi dollari suuruse kokkuleppe kaudu. Seejärel suurendas ta eelmisel kuul oma pakkumist ja kavatseb väidetavalt ettevõtte üle võtta 25 rajatise taga Ontario, Nova Scotia, Briti Columbia ja New Brunswicki provintsides, makstes iga aktsia eest umbes 34,87 dollarit.

Suur valik:

Uudisteteenistus teatas, et lõpule viidud tehingu tulemuseks on Suur Kanada Gaming Corporation teise kvartali jooksul noteerimisest vabanemine, kui on täidetud tavapärased regulatiivsed ja sulgemistingimused, ning ettevõtte tegevus on jaotatud varade portfelliks, mida kontrollib Apollo Global Management Incorporated arvatakse olevat väärt piirkonnas 335 miljardit dollarit.

Varasem oskus:

Alex Van Hoek ettevõttelt Apollo Global Management Incorporated ütles väidetavalt ajalehele Canadian Press, et tema firma onmärkimisväärne kogemus mänguruumis“viisakalt oma varasema omandisse Harrah’s Entertainment, mis hiljem muutis oma nime Caesars Entertainment Corporationiks. Lisaks väitis ta väidetavalt, et fond omab olulisi osalusi ka muudes hasartmängusõbralikes ettevõtetes, sealhulgas Itaalia spordiennustuse operaatoris Gamenet Group SpA ja Euroopa loterii hiiglane Sazka Group AS ja otsiks nüüd abi Great Canadian Gaming Corporation’ist “kiirendada tulevast kasvu ja innovatsiooni Kanada turuliidrina. “

Investori nõusolek:

Uudisteteenistus teatas lisaks, et umbes 79% Great Canadian Gaming Corporationi aktsionäridest hääletas muudetud ülevõtmislepingu poolt 23. detsembril Apollo Global Management Incorporated väitis, et kasiinofirmat aitab tema enda privaatne staatus pikaajalise rahalise paindlikkuse saavutamiseks.


ontariogreat Kanada mängukompanii caesars meelelahutuskorporatsioon uus brunswicknova scotiaharrah’s entertainmentgamenet group spaapollo globaalne juhtimine inkorporeeritudx van hoeksupreme kohus briti columbiasazka grupp