Briti Columbia kasiinoregulaator annab üle valvekoera leiud


Kanada lääneosas ja Briti Columbia Lottery Corporation (BCLC) on teadaolevalt lõpuks välja andnud dokumendid, mis näitavad, miks riigi rahapesuvastane valvekoer kümmekond aastat tagasi trahvis talle veidi üle 516 800 dollari.

Kanada ringhäälinguühingu (CBC) kolmapäevase raporti kohaselt oli Kanada finantstehingute ja aruannete analüüsi keskuse karistus olnud kõigi aegade suurim provintsi mänguorganite suhtes kohaldatud karistus ning väidetavalt oli tegemist riigi tulude avaldamata rikkumisega. Kuritegevuse (rahapesu) ja terrorismi rahastamise seadus.

Kohtulik mahajäämus:

CBC teatas, et BCLC võitles hiljem selle karistusotsusega ja väitis seda edukalt ei tohiks olla sunnitud avaldama asjaga seotud dokumente samal ajal kui selle seaduslik lahing oli aktiivne. Kroonikorporatsiooni tollane president ja tegevjuht, Michael Graydonväidetavalt väitis, et igal sellisel avalikustamisel oleks ka järgmine mõju rahapesijate äravedu seoses tema keha väidetavate nõrkustega.

Teadaolevalt lugesime Graydoni 2010. aasta avaldust …

“Avaldamine osutaks kasiinode patroonidele, et vajalikust tuvastamisest, registreerimisest ja aruandlusest on võimalik hoiduda [of large and suspicious cash transactions], mis on sõnum, mida BCLC ei soovi saada. Avalik teadaanne kahandab väga märkimisväärseid jõupingutusi, mida BCLC teeb nõuetekohaseks täitmiseks. See soodustab sobimatut käitumist. ”

Osaline avalikustamine:

Rahapesu valvekoer aga väidetavalt loobus 2017. aastal täitemeetmetest pärast keerulist juriidilist lahingut, mis ajendas seejärel piiriülest piiriülest koostööd esitada teabevabaduse taotlus seoses salapäraste dokumentidega nii BCLC kui ka Briti Columbia peaprokuröri ministeerium. Ringhäälinguorganisatsioon väitis väidetavalt, et see viimane keha hiljem vabastati osa taotletud teabe redigeeritud osi see tõi lõpuks väga vähe täiendavat selgust, miks provintsi kasiinoregulaatorile trahvi määrati.

Asutuse abi:

CBC teatas, et see siiski püsis ja sai lõpuks selle aasta alguses Briti Columbia peaprokurörilt lubaduse, David Eby (pildil), et varjatud teave avalikustatakse täies mahus. Väidetavalt kuulutas 42-aastane mees veebruaris, et dokumentide avaldamine oli „ammu möödas‘Nagu Briti Columbia elanikud’väärivad selle teabe nägemist”.

Tõsine septuple:

Lõpuks teatas CBC, et dokumendid näitavad seda Kanada finantstehingute ja aruannete analüüsi keskus oli tuvastanud seitse peamist puudust viisil, kuidas BCLC reguleeris maismaa hasartmänge Briti Columbias aastatel 2009–2010. Ringhäälinguorganisatsioon väitis väidetavalt, et need arvatakse, et see lubas räpast raha kuni 739 miljonit dollarit pesta läbi provintsi kasiinode, kus regulaator on sageli palunud toimumiskohtadel korraldada „vähe kontrollimata”Kõrge riskiga klientide kasutatud rahaallika kohta.

Lisaks selgus teabest, et Kanada lääneosa provintsi mängijatel lubati kotte ja kohvreid sageli hoiule anda täis kimpudega 20-dollarilisi arveid, mida ta nimetastänavaravimite valuutaPärast seda, kui nad lihtsalt kuulutasid oma elukutsedfüüsilisest isikust ettevõtja‘Või’ettevõtete omanikud. ”

Avatuse väide:

Ringhäälinguorganisatsioon teatas, et Kanada finantstehingute ja aruannete analüüsi keskuse viimane BCLC-uuring 2018. aastal tunnistas „oluline edasiminek”Viisil, mida regulaator praegu rahapesuvastastes protseduurides viib. Sellest hoolimata Mike Larsen, President Briti Columbia teabevabaduse ja privaatsuse ühing, väidetavalt, et keha oleks pidanud kümme aastat tagasi oma puudustest puhastama, et vältidanäib, nagu oleksite asjatult ja võib-olla vandenõu salajane. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga