Borgata kasiino koondab COVID-19 tõttu üle 2200 töötaja


MGM Resorts International teatas, et just Borgata hotellikasiino Atlantic City koondab 2295 töötajat. COVID-19 pandeemia on peamine põhjus, miks koondamised toimuvad, kuna tööstus ei ole suutnud suurendada võimsust ega pakkuda peamisi mugavusi.

Õnnetud koondamised

MGMi president ja tegevjuht Bill Hornbuckle andis reedel välja kirjavahetuse, milles öeldi, et koondamised on jõustub esmaspäeval, 31. augustil. Pärast koronaviiruse pandeemia algust on MGM nüüdseks eraldunud kokku 18 000 töötajast. Borgatas jääb tööle 3100 inimest.

Kui tingimused tööstuses paranevad, tahaks Borgata seda teha palgata samu töötajaid tagasi oma algsele positsioonile. Hornbuckle’i sõnul on lootus, et kui siseruumides einestamise piirangud kaotatakse ja saadaval on rohkem mugavusi, saavad töötajad tagasi pöörduda.

Kasiinod suleti esimest korda 16. märtsil ja neil lubati tööle naasta alles 2. juulil. Nad jäävad avatud 25% -lise võimsusega.

Borgata hiline start

The Borgata kasiino oli hilja hakanud Atlantic Citysse tööle naasma. Kui enamik kasiinosid avati uuesti neljanda juuli nädalavahetusel, ootas Borgata kuu lõpuni. Nad polnud rahul kuberner Murphy otsusega keelata siseruumides einestamine ja joogiteenused. Kasiino otsustas oma võimalused ümber hinnata ja avada hiljem, kui nad saavad pakkuda oma külalistele sellist teenust, nagu nad ootavad.

Kuna kasiino ei suuda endiselt teatud mugavusi pakkuda ja mängijate võimekus on endiselt väike, pidi kasiino emaettevõte tegema raske otsuse meeskonnaliikmete lahti laskmiseks. Hornbuckle teatas kirjas, et mõistab otsuse mõju töötajatele ja nende perekondadele ning tal on valus selliseid uudiseid edastada.


uus jerseyatlantiline linnmgm kuurordid rahvusvaheline kogu offborgata asinoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga