Booongo vabastab järgmise Hold and Win mänguautomaadi


Globaalne veebiaadresside arendaja Booongo on oma viimase mänguga Super Marble: Hold and Win lisanud kasvavale mängude stabiilsele mängule veel ühe tiitli.

3-reeline, 5-realine, 25 rida Hoia ja võida Perekonna lisanduses on uhiuus Supermarmor sümbol, mis kogub boonusringi ajal kõik väärtused, mis rullidele ilmuvad.

Mängijad võivad võita ka kolmiku mängusisesed jackpotid, mis koos vähemalt kuue Marmorist koosneva sümboliga käivitab boonusvooru, pakkudes mängijatele võimalust koguda võite kuni 1000 korda panus iga keerutusega.

Põnev lisa:

Kommenteerides uut väljaannet, Booongo kontohalduse ja äriarenduse juht, Juri Muratov, ütles…

„Booongos on meie eesmärk välja töötada meeldejäävad teenindusajad, mida mängijad armastavad mängida ja Supermarmor: hoia ja võida on vääriline lisand meie laienevale portfellile.

“Koos Hold and Win mehaanikaga, mis on praegu mängijate seas väga populaarseks osutunud, oleme vürtsitanud boonusvooru ka punase kuuma supermarmori lisamise, millel on võim koguda kõrvetavaid võite.”

Täielikult koos ümbritsevate helide ja põneva graafikaga on uues veebipõhjas ühendatud uuenduslik Hold ja Win mehaanika koos tipptasemel matemaatika mudeliga, et pakkuda põnevaid mängukogemusi mängijatele kogu maailmas.

Rohkem hoia ja võida:

Eelmisel kuul käivitas Curacao peakontoriga mängustuudio 3 × 5, 25 pallirea, Aztec Sun: Hold and Win, mis pakub lisa keerutusi ja Suur jackpot x1000.

2015. aastal asutatud Booongol on halduskontorid Ukrainas ja Taiwanis ning tal on tegevusluba Curacaos ja RNG (juhuslike arvude generaator) sertifitseeritud. Stuudio eesmärk on luua suurepäraseid 2D ja 3D HTML5 pesasid, mis pakuvad suurepärast kunsti ja tipptasemel mängu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga