Booongo vabastab Hold and Win


Hinnatud mängude tarnija Booongo on välja kuulutanud uue veebimängu Aztec Sun: Hold and Win, mis sisaldab varjatud kulda iidsete templite sees. Uus mäng on just välja antud ja mängijad saavad seda hõlpsalt kontrollida. Lisaks korraldab Booongo uut turniiri pealkirjaga Aztec Sun: Release, mis võimaldab mängijatel võistelda 30 000 euro suuruse auhinnaraha nimel.

Uus mäng:

Asteekide kuld ootab uues Asteekide päike: mäng ja võida. See uus 3 × 5 pesa Funktsioonid 25 makseliini ning võimaldab mängijatel keerutada ja mängida võimaluse võita suuri jackpotte. Mängides koguge kuus asteekipäikest ja pääsete juurde spetsiaalsele boonusmängule. See võib viia MegaBigWini väärtuseni kuni 1000x ja alustada Grand Jackpoti tagaajamist. Grand Jackpoti võib võita, kui kogute rullidele 15 boonussümbolit, selgub tarnija pressiteatest.

Samuti on olemas a Mini ja Major jackpot pakutakse uuenduslikus väljaandes. Mini boonussümbolid võib ilmuda juhuslikult boonusmängu ajal, mis annab teile juurdepääsu Mini Jackpotile, mille väärtus on 30x panus. Major jackpot võib ka juhuslikult ilmuda boonusvooru ajal, mille väärtus on 150x panus.

Kui pääsete rullidele juurde vähemalt kolmele hajumisele, saate juurde pääseda täiendavatele mängude seeriatele. See on suurepärane viis ketramise hoidmiseks teile tasuta! Mängus on ka metsik sümbol, mis asendab võidukombinatsioonide loomiseks kõiki sümboleid, välja arvatud boonus ja hajumine.

Aztec Sun: turniir:

Selle uue slotimängu väljalaskega saavad mängijad seda kontrollida, osaledes Aztec Sun: Release turniiril. Alustades 25. juunil, jätkub see turniir 30. juunini. Turniir pakub kuni: auhinnafond 30 000 eurot.

Turniiri parimad mängijad saavad teenida tükikese suurest auhinnafondist, proovides seda uut mängu parima hinnangu saanud pakkujalt. Andke mängule keerutus juba täna, uurige uut teemat ja erilisi boonusfunktsioone!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga