Booongo tindid tegelevad LatAm kasvu edendamisega


Curacao peakontoriga Booongo Gaming on pärast jalatsijälje sõlmimist Peruu platvormi pakkujaga Wargos Technology laiendatud oma jälge Ladina-Ameerika iGamingi turul.

Lepingu tingimuste kohaselt on mängustuudio HD-video teenindusajad integreeritakse Wargose kasiino platvormile ja samamoodi tehakse kättesaadavaks ka selle operaatorivõrgule. Ülekande hulka kuuluvad populaarsed väljaanded nagu Suur panda ja Draakoni pärlid, samuti uusim lisa mänguarendajate tootevaliku Hold and Win tootele Super Marble: Hold and Win.

Oluline turg:

Allika sõnul on Booongo Gamingu kommertsdirektor, Sebastian Damian, ütles …

„Wargose uuenduslik platvorm on tõusev täht Ladina-Ameerika elujõulises piirkonnas ja meil on hea meel pakkuda oma mänge selle kasvavale operaatori kliendibaasile.

“Meie mängud on esinedes selles piirkonnas tugevalt mängijatega, kes resoneeruvad meie pakutavate stiilide seguga. See on meie jaoks oluline turg ja me näeme, et lähikuudel võiksime oma kohalolekut veelgi laiendada. ”

Leping laiendab mängustuudio kohalolekut Peruus reguleeritud iGaminguturg ja väljaspool seda, demonstreerides samas ka oma järjest suuremat positsiooni kvaliteetsete teenindusaegade pakkumisel.

Strateegiline partnerlus:

Kommenteerib ka tehingut, Wargose tehnoloogia strateegiadirektor, Carlos Navarro, lisatud…

„Meil on oma uue platvormiga suured ambitsioonid ja koostöö Booongoga on oluline samm kvaliteetse sisuga mängude pakkumise loomisel.

“Booongo tipptasemel slotimängud annavad suurepärase täienduse ja olen kindel, et need saavad meie aina laieneva Lõuna-Ameerika vaatajaskonnaga tohutu hiti.”

LatAm edusammud:

Praegune tehing on seotud mänguarendajate hiljutise kaubanduslepingu Rush Street Interactive’iga (RSI) RushBet.co veebibränd Colombia hasartmänguturul koos oma juuli keskel lips Mehhiko kasiinooperaatoriga Suur Bola mis muudab Ladina-Ameerikaga silmitsi seisva operaatori virtuaalse jaoturi jaoks kättesaadavaks enam kui 40 Booongo tiitlit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga