Booongo teenindusajad lähevad BlueOceanile otseülekandesse


Progressiivne mängustuudio Booongo on sõlminud sisulepingu sõltumatu B2B võrguhasartmängutarkvara pakkujaga BlueOcean Gaming, laiendades oma teenindusaegade portfelli ulatust peamistel ülemaailmsetel turgudel.

Ärilepingu tõttu on Curaçaos asuva mängustuudio platvormiülesed HD-videopesad, sealhulgas fännide lemmikud, näiteks Egiptuse päike, Draakoni pärlid ja hiljuti välja antud hitt-pealkiri Tiigri kivi, tehakse kättesaadavaks kogu veebisaidil BlueOcean Gamingulatuslik operaatorvõrk.

Lisaks Booongo omad esmaklassilised HTML5-mängud, on platvormi pakkujal juurdepääs ka teenindusaegade spetsialisti komplektile mängijate kaasamise lahendused, et lisada turniire ja mängude parandamise ning mängijate hoidmise tööriistu.

Kliendi kaebus:

Kommenteerides sidumise eeliseid, BlueOcean Gamingu kontohalduse juht, Mateja Pavlin, ütles hiljutises pressiteates …

Booongo on maineka sisu loomise maine ja meil on hea meel pakkuda nende pealkirju kogu meie võrgus.

„Mitmekülgse sisu, näiteks Hold and Win tiitlite pakkumine võimaldab meil seda teha meelitada rohkem kliente kui kunagi varem ja oleme selle korraldusega väga rahul. “

Kuna platvorm elab juba mitmel territooriumil, võimaldab uus partnerlus Nova Gorica peakontoriga pakkujal suurendada oma jalajälge kogu Euroopas. Vahepeal lisatakse lepinguga Booongo muudele edukatele 2020. aastal sõlmitud kaubanduslepingutele, mis on tugevdas oma positsiooni aastal turgudel Euroopa, Aasiaja Ladina-Ameerika.

Katvuse laiendamine:

Booongo kaubandusdirektor, Sebastian Damian, kommenteeris ka koostööd, lisades…

„Jätkame oma globaalse kohaloleku kasvu ja see kokkulepe Blue Ocean Gaminguga võimaldab meil laiendada oma ärilist haaret mitmel territooriumil.

„Meie teenindusaegade portfell on sel aastal tõusnud uutesse kõrgustesse ja operaatorite huvi on tõestanud, et oleme säilitades meie muljetavaldava hoo. Ootame pikka ja edukat koostööd Blue Ocean Gamingi meeskonnaga.

Merkur:

BlueOcean Gaming teatas hiljuti, et on kõik valmis Merkuri mängude käivitamiseks Saksamaal sõlmitud tehingu kaudu Gauselmann GmbH, ainulaadne Merkuri teenindusaegade pakkuja hasartmängude turule.