Booongo suurendab LatAmi olemasolu


Curaçaos asuv mängustuudio Booongo Gaming on sõlminud kaubanduslepingu Rush Street Interactive’iga (RSI) oma RushBet.co veebibrändi jaoks Colombia hasartmänguturul.

Liikumine, mis tugevdab veelgi tema kohalolekut piirkonnas, näeb veebipõhist operaatorit juurdepääsu hulgale Booongo fännide lemmikud, sealhulgas Tiger’s Gold, Great Panda ja Super Marble: Hold and Win, viimane pealkiri populaarsetelt Hold and Win mängud.

Tehingu tingimuste kohaselt pääseb globaalsete teenindusaegade arendaja sisule juurde ka operaatori Ameerika Ühendriikide sotsiaalsete mängude pakkumise kaudu.

“Colombia reguleeritud turg õitseb”

Lisaks sellele, et temast saab esimene online-hasartmänguettevõte, kes käivitas online-kihlveod Pennsylvanias, Indiana, Colorado ja viimati Illinoisis, sai RSI ka 2018. aasta juunis ka kõige esimeseks USA hasartmänguettevõtjaks, kes käivitas Colombias seadusliku ja reguleeritud veebipõhine spordiraamat “riiklikul alusel” Ladina-Ameerikas.

Lisaks sõlmis ettevõte sel aastal ka mitmeid iGamingi partnerlusi, mis olid suunatud piirkonnale, lisaks Evolution Gaming, NetEnt ja Habanero, mis selle kuu alguses teatas tema viimane tehing RSI-ga debüteerida Colombias oma kogu 170 mänguga.

Mida nad räägivad:

Kommenteerides uue partnerluse olulisust, ütles Booongo kommertsdirektor, Sebastian Damian, ütles …

„Partnerlus sellise hinnatud operaatoriga nagu Rush Street Interactive, mis on tuntud oma kõrgete standardite ja terviklikkuse poolest, näitab veelgi meie siin Booongos peetavate mängude kvaliteeti. Meil on hea meel pakkuda oma populaarseid teenindusaegu ja uuenduslikke kaasamisriistu Rushbet.co, siin Ladina-Ameerikas, kus Colombia reguleeritud turg õitseb, nagu ka meie debüüt USA-s koos sotsiaalsete kasiinomängijatega, ”väitis allikas.

Rush Streeti interaktiivne tehing on Booongo Gamingu jaoks strateegiline samm, kuna see laiendab oma sisu kättesaadavust kogu Colombias Ladina-Ameerika mänguturul.

Colombia Rsuhbet.co peadirektor, Omar Calvo, kommenteeris ka koostööd, öeldes:

„Booongol on fantastiline maine kvaliteetsete mängude pakkumisel LatAm-i turul ja me teame, et meie mängijad võtavad vastu selle põneva tootevaliku. Koos omaenda turuliidrite kaasamisvahenditega näeme ette ameeriklaste tulevikku vaadates pikaajalisi ja õitsvaid suhteid ettevõttega. ”

dMY Tech meld:

Eelmise kuu lõpus tegutsev RSI on USA veebikasiinode segment segmendi all BetRivers ja Suhkruhoone kaubamärgid, sõlmisid lõpliku lepingu eriotstarbelise omandamisettevõttega dMY Technology Group, Inc.

Lepinguga ühendatakse kaks ettevõtet, RSI-ga muutudes New Yorgi börsil börsil noteeritud ettevõtteks. Las Vegasel asuv dMy kavatseb pärast tehingu lõpetamist oma nime muuta Rush Street Interactive, Inc. Väidetavalt kaupleb vastvalitud ettevõte NYSE-ga RSI all, samas kui ühendatud ettevõtte esialgne väärtus on umbes 1,78 miljardit dollarit.

RSI projektid umbes 320 miljoni dollari suurune tulu 2021. eelarveaastaks ning selle kaks enamusaktsionäri, esimees ja asutaja Neil Bluhm, tegevjuht ja kaasasutaja Greg Carlin koos presidendi ja kaasasutaja Richard Schwartziga, jätkavad ettevõtte juhtimist pärast sulgemist, teatas ajakirjandus vabastama.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga