Booming Games vabastab ShowMasteri ja kuulutab välja uue partnerluse


Online-mänguautomaatide arendaja Booming Games on juba hilja olnud hõivatud. Nad pole mitte ainult käivitanud uhiuue veebimängu, vaid ka uue partnerluslepingu kaudu Itaalias. Bränd andis äsja välja uue pesa ShowMaster, mis pakub ennustusi kuni 5000x ja töötab koos E-Play24-ga Itaalias – vaid kahel viisil, kuidas bränd jätkab oma kohaloleku laiendamist veebimängude valdkonnas!

Ülimalt lenduvad ja väärtuslikud funktsioonid ShowMasteris:

Uus ShowMaster Boomingi veebipõhine slotimäng on showstopper, 5 × 3 ruutvõrk koos 20 mängureaga, mille maksimaalne võit on 5000x panus! Selles mängus on mitu väärtuslikku funktsiooni ja see võib toota kohe väljamakseid. Käepidemetel on tegelikult kaheksa erinevat funktsiooni pearatas mängu osades, kus mängijatel on juurdepääs kuuele erinevale väljamaksele programmis sisemine ratas.

Ainulaadne pealkiri võib välja maksta mitmeti, mis teeb keerutamise veelgi huvitavamaks. ShowMasteri funktsioonide hulka kuuluvad Looduslikud kordajad, muutuvad keerutused, kuninglik versiooniuuendus ja suurem versiooniuuendus.

Booming’i tootejuht Shane Cotter kommenteeris uut pealkirja, öeldes: “See mäng on üks selle suve kõige nauditavamaid mänge. See on täis funktsioone, on visuaalselt uimastatav ja pakub võimalust võita tõsiselt suuri väljamakseid! ”

Otseülekanne E-Play24 kaudu:

Booming Games on nüüd ka otseülekandes E-Play24, Itaalias asuv veebimängude operaator. Operaatoril on tegelikult kõige kommertslikumad kaubamärgid riigis ja nüüd pakutakse tänu uuele partnerlusele arendajaga rohkem sisu.

E-Play24-l on juurdepääs arendaja täielikule sisuportfellile, mis sisaldab 60 HTML5 slotimängu. Sellised portfellis sisalduvad pealkirjad on Kullaveen, õitseb seitse luksust ja uusim väljaanne ShowMaster. Booming Games annab kuus välja kuni kaks uut tiitlit, mis pakub operaatoritele veelgi rohkem sisu.

Tarnija lisandumisega pakub E-Play24 nüüd oma platvormil 16 kasiinomarki. Nii paljude brändide korral võib pakkuja pakkuda igat tüüpi mängijale hulgaliselt sisu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga