Booming Games kuulutab välja uue online-slotimängu Lucky Scarabs


Tipptasemel tarkvaraarendaja Booming Games on valmis käivitama uhiuue pesa pealkirjaga Lucky Scarabs. Uuel mängul on Egiptuse teema ja sellel on üheksa rida, mis on tohutult meeldinud. Kõrge volatiilsusega mäng hoiab asjad huvitavatena, lisades palju lisafunktsioone, sealhulgas kleepuvaid metsi ja lisapöördeid!

Mängu üksikasjad:

Laadige uus Õnnelikud skarabid ja leiad end keset Egiptust, ümbritsetud püramiidide ja iidsete haudadega. Keerake rullid otsides funktsioone nagu Lisakeerutused või Kleepuvad metsikud. Kolm hajutussümbolit 1-lst, 3rd või 5th rullid annavad kaheksa täiendavat keerutust.

Rullide pöörlemise ajal vaadake, kui rullidele võib kukkuda 1 kuni 10 Sticky Wildi sümbolit. Kleepuvad metsikud saavad ilmuda ainult lisakeerutuste vooru ajal. Sümbolid jäävad kinni ja püsivad paigal, kuni keerutuste voor lõpeb. Metsik asendab mängus muid ikoone, välja arvatud hajumine.

Tavamängu ajal võivad metsikud ilmneda juhuslikult. Keerates saab maanduda 2–15. Metsik asendab põhimängus ka teisi sümboleid, välja arvatud hajumine.

Toote õitsev direktor Shane Cotter kommenteeris mängu, öeldes: „See mäng tõotab tulla metsik sõit; kui skarabeegimardikas skarabetimardika järel valab rullidele, luues metsikuid võite kõikjal, kuhu vaatate. Ja see muutub lisakeerutuste puhul veelgi metsikumaks, lisades Sticky Scarab Wilds’ile tohutuid võite. “

Suurenenud kohalolek Itaalias:

Koos uute pealkirjade loomisega Kasvavad mängud on hõivatud ka uute tehingute sõlmimisega. Sel nädalal teatas ettevõte SK365 Groupiga kaubamärgi Planetwin365 kaudu uuest tehingust. Booming Games pakub oma portfelli Itaalia kliendile, suurendades seeläbi tema kohalolekut riigis.

Portfellis on praegu üle 60 HTML5-mängu, sealhulgas populaarseimad valikud nagu Burning Classics, Gold Vein ja Booming Seven Deluxe.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga