Blueprint lisab Megawaysi mehaaniku failipessa


Blueprint Gaming on ümber kujundanud oma klassikalise pealkirja Wish Upon the Jackpot, andes sellele Megawaysi mootori ja kolme lummava boonusfunktsiooni abil olulise tõuke.

Mängijad leiavad mõned oma lemmielemendid 2013. aasta originaalist, kuid uued täiendused, näiteks kaskaadvõidud ja kuni 117 649 võimalust võita kindlasti on tabanud. Veel üks ilmne muudatus – vanamoodne 5 × 3 ruudustik on asendatud a-ga 6 rull seadistamine, viisakalt Suur aeg mängimineMegawaysi mehaanik.

Mängijate soovid on täidetud, kui rändame taas sellesse muinasjutulisse muinasjutupessa. ”

Muinasjutu omadused:

Naastes järjest, Fairy ristiema, kes, muide, näeb välja pisut nagu Peter Griffin animeeritud sitcomi Family Guy’st, vehkleb juhuslikult rullide kohal, et piserdada kolme säravat modifikaatorit, sealhulgas: Võluv Beanstalki virnastatud juured, Sead võivad lendoravaid lennata ja Kuldse noole müsteeriumi keerutamine. Mängijad valivad, millist kolmest mängitakse Haldjas ristiema Spin.

Samuti sama, mis originaalse, kolme muinasjuturaamatu puhul hajusümbolid käivitab boonusvooru ja auhinnad 10 ekstra keerutust. Enne kui täiendav keerutusrežiim käivitub, saavad mängijad oma kasu suurendada, valides ühe kolmest võlukeevast, mille abil saate võita ekstra keerutuste modifikaator see kehtib kogu boonusvooru kohta.

Lisakinnituste režiimis on ka piiramatu võidu kordaja mis kasvab pärast iga võidetud kaskaadi. Funktsioonist saab kiiresti Blueprint Megawaysi väljaannete seas mängija lemmik.

Laiem pöördumine:

Kommenteerides järge, projekti Blueprint Gaming turundus- ja suhete direktor, Jo Purvis ütles ametlikus pressiteates …

„Mängijate soovid on rahuldatud, kui me taas rändame sellesse muinasjutulisse muinasjutupessa koos Megaways ™ mehaaniku ja mitmete uute võimalustega.

“Ehkki klassikalise väljaande fännid armastavad kindlasti haldjas ristiema tagasitulekut, on nüüd olemas võluv 117 649 võiduvõimalust, mis teevad selle atraktiivseks veelgi rohkematele mängijatele.”

Tulekul:

Jackpot Megaway’dele järgneb Ted Megaways, järge Gauselmann Grupi tütarettevõte2017. aastal ilmunud originaalne Tedi videopesa on saadaval hiljem sel suvel. 2012. aasta samanimelise komöödiafilmi põhjal koosneb uuendatud versioon populaarsest mehaanikust ja tohututest potentsiaalsetest võitudest kuni 50 000-kordne panus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga