Blueprint Gaming lisab Jackpot-sarja Buffalo Rising Megawaysi


Blueprint Gamingu progressiivne jackpotisüsteem laieneb jätkuvalt regulaarselt. Alles hiljuti teatas arendaja, et Buffalo Rising Megaways on viimane võitlusega liitunud tiitel. Algselt 2018. aastal välja antud mäng on tipptegija väljaspool Ühendkuningriiki ja jõudis 6-nith ülemaailmses võrgus 2020. aasta juulis.

Apellatsiooni saamine

Pealkirja lisamine Jackpot King seeria kindlasti kergitab kulme. Mängijatel on online-mänguautomaatide mängimisel veelgi suurem põnevus, kuna see pakub suuremat potentsiaali suurte auhindade võitmiseks, olenemata panusest ja mis tahes keerutusest. Mängijate keerutades on võimalus käivitada progressiivne jackpot-süsteem ja suuri võite võidakse teenida Rattakuningas.

Kavandi turundus- ja suhtedirektor Jo Purvis kommenteeris uut turule toomist, öeldes: „Tasu on sisse lülitatud, kuna Buffalo Rising Megaways ™ on teretulnud sisenema meie Jackpot Kingi tiitlite sarja.

„Algne pealkiri koos kaskaadirullide ja klassikalise teemaga osutus väga populaarseks paljude mängijate seas. Ootame täielikult, et see uusim Jackpot Kingi versioon kõlab uue vaatajaskonnaga, nagu see on juhtunud paljude olemasolevate tiitlitega, millel on nüüd juhtiv progressiivne jackpotisüsteem. “

New Genie Jackpotide soovide esitaja

The Pühvli tõusvad megaväed slotimängude lisamine jackpot-süsteemile on Blueprint Gamingu uusim teade uue mängu kohta. Augusti lõpus teatas kaubamärk Genie Jackpotsi Wishmakerist, mis on hämmastav džinnitegelane.

Selles uues mängus on mitu uut lisapööretevooru koos uues mängus leiduvate rullide teisendajatega. The Genie Jackpotide soovide esitaja logo on mängu peamine sümbol, viie logoga pakutakse võitu väärtusega 25 korda suurem.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga