Blueprint Gaming lansseerib uue Ted Megawaysi online-mängu


Ted on Blueprint Gamingu loodud originaalne pesa, mis põhineb populaarsel 2012. aasta filmil, millel on häiriv karu. Mängu enamaks toomiseks on arendaja nüüd välja andnud uue versiooni, seekord koos kvaliteetse Megawaysi funktsiooniga. Selle lisandusega sisaldab mäng nüüd 117 649 võiduviisi, samuti täiendavaid keerutuste ümar- ja salapärasümbolid, mis muutuvad rullidel.

Ainulaadne boonusvoor:

Uues Megaways versioon, mäng sisaldab kvaliteedi boonusvooru. Mängijatele, kes pääsevad sellele voorule, antakse 12 äikest sõpra ekstra keerutab. Spinni kohta on mängijatel garanteeritud minimaalne sissepääs 1000 megavatti. Mängijad saavad ka oma algtaseme uuendada, andes Äikeseratas keerutus. See annab rullidele juhusliku kombinatsiooni.

Mängu boonusvooru ajal teenivad mängijad, kes teenivad kolm Tedi sümbolit, täiendavaid keerutusi ja võimsust seitsme miinimumredeli kaudu, et saavutada täielik Megawaysi potentsiaal. Iga kaskaadi ajal saavad mängijad võidu kordajat suurendada veelgi suuremate võitude korral.

Blueprint Gamingu turundus- ja suhete direktor Jo Purvis kommenteeris uut mängu, öeldes: “Meil on hea meel teatada ted ™ -i järjest selles veidras magusas pesas!

Õllekerge karu on meie viimases väljaandes ebaviisakas kui kunagi varem, mis kindlasti kajastub nii algse pesa fännide kui ka nendega, kellele meeldib Megaways ™ kogeda. Blueprinti viimasesse väljaandesse lisatud Megaways ™ mehaanik on Big Time Gaming’i litsentsi alusel. ”

Kongi templiga liitumine:

See uus uuenduslik väljalase, millel on räpane karu, liitub nüüd arendaja teiste uute mängudega, sealhulgas Kongi templiga. Juuli lõppedes kuulutas arendaja välja pesa, kus on seiklejad, keda abistatakse Kong, teenides täiendavaid keerutusi, kuna need jätkavad keerulist teekonda.

Selle mängu legendaarne gorilla tarnib ka mängusisene kordaja põhirullidel ja lisamängude voorus. Selle kordajaga suurendatakse võite, kuna rullidel on kombinatsioone!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga