Blueprint Gaming kukutab uue džungliteemalise pesa


Avastage kuldsed rikkused, sest Blueprint Gaming viib mängijad sügavamale džunglisse oma viimase pealkirjaga Kongi tempel.

keskmine kuni kõrge volatiilsus Ühendkuningriigis asuva mängustuudio hiljuti ilmunud väljaande Eye of Horus Gambler kannul on kuum pesa kuum, muutes originaali Reel Time Gaming (RTG) maismaal asuvast portfellist.

Mängusisesed kordajad:

“Puhas mängijate mäng” Kongi tempel premeerib julgeid mängijaid silmapaistvate võitudega ja kiitleb legendaarseid kordajaid nii baas- kui boonusmängus. Julgetele seiklejatele aitab Kong ise autasustada mängijaid vahel 15 ja 25 lisakinnitust kus kõik mängud kahekordistuvad automaatselt.

Ka legendaarne hiiglaslik gorilla on võimeline turgutama mängusisene kordaja põhirullidel 4 korda ja lisamängude voorus kaks korda rohkem.

Potentsiaal suurtel võitudel:

Kommenteerib uut 20-realine mänguväljaanne, ettevõtte Blueprint Gaming turundusdirektor, Jo Purvis, ütles…

„Kong’i tempel on põnev täiend meie portfellist ja on väga meeldiv mängijatele, kellele see meeldib väga lenduv mängud.

“Sellel džungliteemalisel väljaandel osalejad peavad jahti Kongi kordistajatele, kes on aktiivsed baasmängus ja boonusringis, kuna nad näevad kindlalt suured võidud iidsest templist. ”

Edukad RTG-konversioonid:

Viimane lisandus ühendab edukate jaemüügikaupade teisendusi Fishini meeletu ja Horussi silm võrgus vertikaali. Blueprint Gamingu portfellil on nüüd enam kui 30 nimetust, mis on ümber kujundatud töötama sujuvalt selle serveri mänguserveris (RGS) ja sisse HTML5 vorming, Mis võimaldab operaatoritel jõuda laiemale turule.

Arendaja valik Reaalajas mängimine jaemüügipunktid, mis on veebiks muudetud, on mängijate ja ülemaailmse operaatorivõrgu seas populaarseks osutunud, muutes mängužanri osaks nende „klammerdusväljaannete teekaardis”.

Saksamaa osa Gauselmanni grupp, on Briti arendaja näidanud oma edukat kasutamist jaemüügiettevõtete sidusületamine, arendanud lisaks oma Pub Fruit sarja populaarse puuviljamasinate stiilimängust ja muutes selle kättesaadavaks nii laua-, tahvelarvutites kui ka mobiilseadmetes.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga