Bloomberry Resorts Corporation arvestab koroonaviiruse maksumusega


Filipiinidel on väidetavalt käimasoleva koroonaviiruse pandeemia mõjul kohaliku kasiinooperaatori Bloomberry Resorts Corporationi VIP-i hasartmängutulud aastas kuni 72% madalamad, ulatudes vaid umbes 145 miljoni dollarini.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt on see Nomura Securities Company Limited rahvusvahelise vahendustegevuse ennustus ja see tuleb alles päev pärast seda, kui Filipiinide president Rodrigo Duterte pikendas Manila suurlinna osade jaoks üldise karantiini korraldust kuni kuu lõpuni. .

Kvartali pettumus:

Inside Asian Gaming teatas, et Manila on noteeritud Bloomberry Resorts Corporation, mis vastutab oma kaudu Bloomberry kuurordid ja hotellid inkorporeeritud Manila meelelahutuslinnaosa 800-toalise Solaire’i puhkekeskuse ja kasiino tütarettevõte teatas hiljuti, et tema teise kvartali hasartmängutulud on langenud aastatagusega 95%, ulatudes vaid 14,1 miljonit dollarit. Allikas täpsustas, et juuni lõpu kolme kuu tulemus sisaldas VIPi panust 2,5 miljonit dollarit kõrvuti 6,2 miljonit dollarit ja 5,3 miljonit dollarit vastavalt massituru lauamängudest ja mänguautomaatidest.

Edasine nõrkus:

Thomas Huang ja Diane Nicole Go alates Nomura Väärtpaberifirma Limited teadaolevalt ennustas, et see pettumus peaks jätkuma järgmise kahe kvartali jooksul koos Bloomberry Resorts Corporationiga, mis tõenäoliselt lõpetab 2020. aasta, registreerides massituru lauamängude iga-aastaste tulude 48% -lise languse aastatagusega umbes 171,6 miljonit dollarit. Väidetavalt arvutas paar, et lisaks sellele näeb operaator teenindusaegade vähenemist 12-kuulise perioodi jooksul tõenäoliselt 30% 232,4 miljonit dollarit kuigi selle pikaajaline väljavaade on endiseltjuhitavBilansi praeguse tugevuse tõttu.

Teadaolevalt lugege Nomura Securities Company Limitedi analüütikute avaldust …

“Lukustuspiirangute sujuvus koroonaviiruse endiselt kasvavate juhtumite ja jätkuvate õhutranspordi häirete tõttu muudab selle väljakutse operaatoritele läbilaskevõime taastamiseks lähiajal. ”

Piiratud taastamine:

Vaadates kaugemale ja Nomura Securities Company Limited ennustab väidetavalt, et Bloomberry Resorts Corporation näeb tõenäoliselt välja kogu 2021. aasta hasartmängutulusid. kasvab aastaga umbes 86% rahvusvaheliste reiside koroonaviirustega seotud vähendatud piirangute tõttu.


manilasolaire kuurort ja kasiinomeelelahutus linnamängude tuludbloomberry kuurordid corporationrodrigo dutertenomura väärtpaberite aktsiaselts piiratud Bloomberry kuurordid ja hotellid registreeritudcoronavirusthomas huangdiane nicole goLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga