Bitcoini (videopesa) ootamatus Intertops Pokerilt


Uue aasta esimese kuu kokkuvõtteks korraldab Intertops Poker esmaspäevast spetsiaalse nädala pikkuse kampaania, mis tähendab, et sissemakse tegevad mängijad saavad Malta online-kasiinomängude arendaja BetSoft Gamingilt videopesapaari kuni 75 tasuta keerutust Piiratud.

25.-31. Jaanuarini saavad online-kasiino mängijad, kes hoiavad kupongikoodi „WESTCOIN” kasutades vähemalt 25 dollarit Intertops Pokeris, kingituseks 30 tasuta keerutust videoreklaami viie rulliga ja 25 mänguliiniga Quest to the West. Curacao litsentseeritud domeen annab lisaks veel 15 katset kõigile, kes teevad oma sissemakse Bitcoini krüptovaluutat kasutades kokku 45 keerutust.

Maksimaalne meelelahutus:

See piiratud aja pakkumine alates Intertops Poker Samuti on näha, et harrastajad lähevad lahku vähemalt 50 dollariga, kasutades samal ajal kupongikoodi ‘GOLDENBIT’, et saada kolme rulliga 60 tasuta keerutust Kuldsarved videopesa. Veebipokkeri sait siiski peaks selle ootamatu arvu suurendama 75-ni kõigile, kes otsustavad oma kontot täiendada Bitcoin.

Loe avaldust Intertops Pokerilt …

“Kui te pole veel avastanud, kui lihtne on Bitcoinsis sissemakse teha, on nüüd aeg seda teada saada. Tehingutasud on madalad ja töötlemine on kiire. ”

Ootamatu teave:

Intertops Poker on Horizoni pokkerivõrgustik ja näitas, et selle eelseisva kampaania boonuskoode saab kasutada ainult üks kord koos online-kasiino mängijatega, kelle täitmiseks on lisaks vaja 30-kordne läbimängimisnõue enne väljamaksmist maksimaalne auhind on 250 dollarit.


bitcoinvideo pesa krüptovaluutabetsoft gaming limitintintops pokkeripäring westgoldeni sarvedele