Bingo Buzz sulgeb Suurbritannias 26 rajatist


Sel nädalal teatas Buzz Bingo oma plaanist sulgeda Ühendkuningriigis bingosaalid. COVID-19 pandeemia on rängalt tabanud ettevõtet, kus on kannatanud koguni 573 töökohta. Saal kasutab ettevõtte vabatahtlikku kokkulepet pääste ümberkorraldamise alustamiseks, et soovimatutest kinnistutest lahkuda ja üüri maksmine lõpetada.

Üksikasjad sulgemise kohta:

Caledonia Investments on bingoettevõtte omanik. Neil on plaan kasutada 22 miljonit naela lisarahana ümberkorraldamistehingu osana. Ettevõtte laenuandjad pakuvad lisa 10 miljonit naela uues võlas. Üürileandjad ja muud ettevõtte võlausaldajad hääletavad ümberkorralduskava üle. Plaan hõlmab kohtade sulgemist Belgias Milton Keynes, Bournemouth, Wolverhampton, ja Carlisle augusti alguseks.

Lisaks nendele neljale suletakse klubisid mitmes piirkonnas, sealhulgas Hereford, Chorley, Antelope Park, Salford, Edinburgh Westerhailes, Stockland Green, Worcester, Saturdaybury ja palju muud.

Löönud CovidL

Buzz saab taasavada 91 bingosaali alustades 6. august. Need saidid suleti Covid-19. Ettevõte tõi välja, et kui toimumiskohad uuesti avatakse, võtab külastajate arvu normaliseerumine aega, kuna endiselt on vaja füüsilist distantseerumist.

Ettevõttes töötab 3400 inimest, kellest enamik töötati välja valitsuse töökoha säilitamise kava alusel. Chris Matthews, Buzz Bingo tegevjuht kommenteeris, et pärast seda, kui ettevõte on oma võimalused üle vaadanud, võimaldab kavandatud CVA jaemüügiportfelli restruktureerida, et tagada ettevõtte hea positsioon majanduskasvu tagasipöördumiseks, kohandades samal ajal uue keskkonnaga, kui klubid hakkavad uuesti avada.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga