Bill Hornbuckle nimetas MGM Resorts Internationali uueks bossiks


Ameerika kasiinooperaator MGM Resorts International on teatanud, et ta nimetas ettevõtte kauaaegse tegevjuhi Bill Hornbuckle (pildil) oma viimaseks ametlikuks presidendiks ja tegevjuhiks.

Las Vegase peakontoris asuv ettevõte kasutas kolmapäevast pressiteadet väites, et Hornbuckle asendas märtsis ajutiselt oma ametist lahkuva ülemuse James Murreni, kuid nüüd on tema ametlikust ametinimetusest eemaldatud “tegutsev” silt.

Juhtimiskogemus:

Selgitati, et sarvikukk astus oma ridadesse 1998. aastal järgmised jäljed koos Mirage kuurordid ja Caesars Entertainment Corporation olla selle president ja tegevdirektor MGM Grand Las Vegas vara. Samuti oli üksikasjalik, et 62-aastane mees täitis hiljem samasugust rolli Mandalay Bay kuurort ja kasiino Las Vegas Kolmeaastane ametiaeg alates 2009. aastast on tema turundusjuht.

Kasiino operaator teatas, et Nevada Ülikool Las Vegas (UNLV) Seejärel pandi kraadiõppe eest vastutus oma jõupingutuste eest Ühendkuningriik enne kui ta nimetati selle tegevdirektoriks, kus ta juhtis kõiki kodumaiseid ja rahvusvahelisi ehitus- ja arendustegevuse ettevõtmisi, sealhulgas 800 miljoni dollarist MGM Springfieldi projekti.

Juhtiv võistleja:

Paul Salem, veteranide investeerimispankur, kes asus märtsis Murrenist MGM Resorts Internationali esimehe kohale, kinnitas, et tema meeskond viis läbipõhjalik üleriigiline otsing“Uue ülemuse jaoks, kuid lõpuks otsustas, et Hornbuckle oli”parim kandidaat“Aidata juhtida Nevada firmat” nendel tohutult keerulistel aegadel ja lootustandvamasse tulevikku “.

Salemi avaldust loeti …

“On vähe juhtimisteste, mis on suuremad kui Bill on kokku puutunud. Tema kogenud globaalne kogemus, põhjalikud teadmised ja püsiv käsi on andnud meie töötajatele, koostööpartneritele, külalistele ja aktsionäridele kindlustunde ja enesekindluse ühel meie ettevõtte ajaloo keerulisemal perioodil. Ta on võimaluse enne teda täielikult ära teeninud. ”

Väljakutsuv komisjon:

Omalt poolt kuulutas Hornbuckle, et ta onaustatud”On talle antud ülesanne juhtida MGM Resorts Internationali, kuna see üritab väljuda jätkuvast koroonaviiruse pandeemiast tingitud majanduslangusest. Uus täiskohaga boss teatas lisaks, et oneriti meelesEttevõtte töötajatele ja nende pühendumusele pakkuda külalistele kogu maailmast võimalust kogeda õnne ja külalislahkust ebakindlate aegade keskel”.

Loe Hornbuckle’i avaldust …

„Ehkki jätkame lähitulevikus selle uue normaalfunktsiooni kasutamist, põhimõtteliselt Olen meie ettevõtte ja meie tööstuse tuleviku suhtes uskumatult optimistlik. Keskendume jätkuvalt oma külaliste ja üksteise eest hoolitsemisele, kui vaatame oma parimate päevade poole. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga