BGC nõuab Šoti ja Walesi kasiinode taasavamist


Suurbritannia peaminister on teatanud, et Inglismaa kasiinod võivad uuesti avada 1. augustil, pärast koronaviiruse puhangu tõttu suletud üle nelja kuu möödumist. Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu on rahul taasavamise heakskiiduga, kuna see annab suure tõuke nii turismi- kui ka hotellindusele. Kuid kaubandusorgan nõuab ka Šotimaa ja Walesi kasiinode taasavamist, kuna 2000 töötajat mõjutab praegu see, mis näib olevat lõputu seisak.

Taasavamise protsess:

Inglismaa kasiinod pakuvad tööd üle 12 000 isendi. Nad maksavad sadu miljoneid makse ja annavad oma panuse turismimajandusse. Seega on mõistlik, et valitsus oleks huvitatud nende toimumiskohtade ettevalmistamisest ja käitamisest.

BGC on töötanud selle nimel, et kasiinod taas tegutsema hakkaksid, kusjuures kihlvedude poodid ja bingosaalid on juba taasavatud. Suurbritannia kihlvedude ja hasartmängude valdkonnas on rohkem kui 70 000 töötajat ja panustab ilmatu 3 miljardit naela + igal aastal riigikassasse.

Taasavamiseks peavad mängukohad vastama rangetele nõuetele Covid-19 juhised nii mängija kui ka töötaja turvalisuse tagamiseks. BGC tegevjuht Michael Dugher kommenteeris taasavamise protsessi, öeldes:

„Pärast nelja pikka kuud sulgemist on fantastiline, kui näha, et 1. augustil avatakse kasiinod uuesti turvaliselt äri jaoks. Mul on hea meel, et nad saavad nüüd mängida oma rolli turismi- ja hotellindussektori taastamise toetamisel. ”

Dugher väitis veel, et kasiinod annavad tööd tuhandetele inimestele ja nad olid üks väheseid ettevõtteid vaba aja veetmise ja hotellinduse valdkonnas, mis endiselt suleti. ebakindlus pole töötajate jaoks hea ja nüüd soovib BGC näha sama tegevust Šotimaal ja Walesis.

Dugheri sõnul võlgnevad detsentraliseeritud administratsioonid nendes piirkondades töötavatele töötajatele, et nad lõpetaksid küsimused, millal toimumiskohad uuesti avatakse ja aidata neil tööle tagasi tulla.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga