BF-mängud jõuavad otseülekandesse Rootzi veebikasiinodega


Suurbritannia slotimängude arendusstuudio ja IT-teenuse pakkuja BF Games (Bee-Fee Ltd.) sõlmisid sisulepingu iGamingi operaatori Rootz LTD-ga. Uue partnerluse raames hakkavad arendaja mänguportfell toimima koos Malta peakontoriga operaatori lipulaevaga Wildz ja selle teise online-kasiino kaubamärgiga Caxino.

Tehingu alusel on kaks veebipõhist müügikohta juba olemas olulised mängulobid täiendatakse BF Games’i kiiresti kasvava teenindusaegade kogu kaudu rohkem kui 60 nimetust. Integratsioon hõlmab mängijate lemmikuid, näiteks Egiptuse-teemalisi Jumalate raamat, koos Royal Crown ja Stunning Hot. Lepingusse on lisatud ka muud täiendused, Star Settler, Stunning Cube, hiljuti välja antud Cave of Fortune ja kõik eelseisvad tiitlid.

Mitmekesine portfell:

Rootz Ltd nimel ütles kasiinojuht Joakim Helenelund hiljutises pressiteates, et nad on “alati innukad lisama oma kasiinodesse põnevaid ja dünaamilisi tarnijaid”, et tagada nende pakkumine lai valik mänge nende kasvavale kliendibaasile. Ta lisas, et „BF Games pakub ulatuslikku portfelli klassikalised ja kaasaegsed pealkirjad et oleme kindlad, kõlab meie klientidega hästi. “

Leping on viimane BF Games’i partnerluslepingute seeriast, mille tulemuseks on märkimisväärselt suurenenud tema premium-mängude kataloogi katvus. Pakkudes mitmekesist mängude segu, on portfell praegu saadaval rohkem kui 100 operaatoriga kogu maailmasja tervitab jätkuvalt uusi vaatajaskondi.

Hiljutised partnerlussuhted:

Viimati tugevdas Londoni peakontor, mis kuulub LV Groupi, oma partnerlust Suurbritannia iGamingi operaatori BetVictoriga, pakkudes oma uusimat tiitlit Õnne koobas käivitamiseks ettevõtte veebikasiinos nädal enne BF Games’i laiemale operaatorpartnerite võrgule kättesaadavaks tegemist.

Ka sisutehingut kommenteerides teatas BF Games’i äriarenduse juht Claudia Melcaru, et neile on Wildzi ja Caxino jõudlus muljet avaldanud ning kuidas kiiresti on nad loonud suure fännibaasi. ” Ja et nende sisu lisamine kahele online-kasiino olemasolevale pakkumisele tutvustab nende mänge uutele vaatajaskondadele ja neil on hea meel teha koostööd, et veelgi suurendada nende haaret.

Märkimisväärne kasv:

Alates selle loomisest 2018. aastal on Rootz Ltd koos selle kasvuga olnud kiire Wildz juhtbränd, mis teeb kiire töö turuosa saamiseks arvukatel turgudel. Vahepeal käivitati teine ​​Rootzi platvormil põhinev kaubamärk Caxino 2020. aasta juunis ja on oma esimesel tegevusaastal saavutanud tugeva jõudluse.