Betzest.com-i reaalajas edasimüüja avamine


Betzest.com veebikasiinode ja spordiennustuste domeen on teatanud Rootsi innovaatori Evolution Gaming Group AB tehnoloogiast lähtuva uue live-edasimüüja teenuse esilinastumisest.

Curacao litsentsiga domeen kasutas European Gaming Media and Events avaldatud esmaspäevast ametlikku pressiteadet, kinnitades, et selle kliendid saavad nüüd nautida “täielikku valikut” elavaid veebikasiino mänge, mis hõlmavad erinevaid pokkeri-, baccarat-, rulett- ja blackjack-pealkirju koos progressiivsed jackpotid.

Kiirelt laienev:

Betzest.com hiljuti sõlminud kokkuleppeid elektrooniliste makseteenuse pakkujatega Neteller ja Skrill pärast oluliste sisutarneliitude tindi lisamist, et anda sellele juurdepääs sadadele uuenduslike videolõikudele, mis pärinevad arendajatelt Raudkoera stuudio, Evoplay meelelahutus, GameArt Limited ja Suur aeg mängimine. Operaator alustas tegevust alles 2018. aasta juulis, kuid suurendas veelgi oma tuleviku kasvuväljavaateid umbes kuus kuud tagasi, saades iGamingi litsentsi Malta mänguasutus.

Helge tulevik:

Marius FilipBetzest.com turundusjuht, pressiteade teatas, et domeeni uus reaalajas edasimüüja pakub Evolution Gaming Group AB esindabveel üks oluline sammLaienemise osas ja et ta kavatseb enne aasta lõppu avalikustada sarnase koostöö teiste silmapaistvate pakkujatega.

Loe Filipi avaldust …

Otsime oma mängijate jaoks Betzest.com täiustamist ja me usume, et Evolution Gaming Group AB väga uuenduslikud ja meelelahutuslikud mängud mängivad olulist rolli selle tänavuse juhtiva live-kasiino loomisel. Suur tänu meie meeskonnale selle suurepärase saavutuse eest ja Evolution Gaming Group AB meeskonnale pideva toetuse eest protsessi ajal. 2020. aasta on meil olnud juba erakordselt viljakas koos tähelepanuväärse kollektsiooniga maailmatasemel kasiino pakkujate ja makseviiside kohta. Olen kindel, et parim on veel ees. ”


igamingswedennetellerlive edasimüüjamalmaskrillmalta mänguasutussuur aeg gamingiron koerte stuudio evolutsioon mängurühm abgameart limitedevoplay meelelahutusbetzest.commarius filipLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga