BetMGM Sportsbook avatakse rahvuspargis


Kuum oma PFL-i liiva kannul ja BetMGM on laiendanud oma spordiennustusrakenduse leviala Washingtoni, olles kaasatud Washington Nationalsi pesapallimeeskonna (MLB) meeskonnaga. Kokkulepe muudab selle ainsaks mobiilse spordiennustuse rakenduseks, mis on saadaval National League East Divisioni klubi kodus Nationals Park.

Osa an eksklusiivne mitmeaastane partnerlus tegelema MGM Resorts Internationali spordipoodide platvormiga (MGM: NYSE), mis lepiti MLB frantsiisiga tagasi 2021. aasta jaanuaris, koostöö hõlmab ka kõigi aegade esimest staadioniga ühendatud BetMGM Sportsbooki, mille jaemüügiraamat peaks olema avatud pesapalli pargis Ameerika Ühendriikide pealinnas, hiljem sel aastal.

Laienemisplaanid:

“Käivitamine Washington DC rahvuspargis loob aluse meie plaanidele laiendada BetMGM-i regiooni piires, nagu oleme juba suurt edu näinud Virginia, ”Ütles Adam Greenblatt, BetMGMi tegevjuht.

“Washingtoni kodanikud on olnud fantastiline partner, kes on pühendunud staadionisisese fännikogemuse uuendamisele ja ootame põnevusega oma jaemüügispordiraamatu avamist staadionil hiljem sel aastal.”

Aega raiskamata on spordiennustuse ja digitaalsete mängude ettevõte teinud oma BetMGM-i rakenduse saadaval allalaadimiseks Androidis ja iOS-is Washingtonisja on kättesaadav kogu linnas, mis piirneb Marylandi ja Virginia osariikidega. Kohalikud piirangud nõuavad, et kasutajad paneksid mobiilsed panused kahe kvartali raadiusesse Rahvuspargist.

Tõhustatud fännikogemus:

Samuti kommenteerides partnerlust, Alan Gottlieb, kes on Washington Nationals pesapalliklubi Lerneri spordirühma enamusomaniku tegevjuht ütles…

„Meie ametliku spordiennustuspartnerina suurendab BetMGM veelgi suuremat fännikogemust kohapeal Washington DC oma tipptasemel meelelahutustoodete ja -teenuste kaudu. ” Tegevjuht jätkab, et BetMGM-i rakendus seda teeb võimaldada nende fännidel mänguga tegeleda “uutel ja põnevatel viisidel”, samas kui Nationals Parkiga ühendatud jaemüügiraamat pakub Nationalsi fännidele ja DC kogukonnale “esmaklassilist kogunemiskohta, et tähistada nende kirge spordi vastu”.

Lisaks võimaldab BetMGMi integreerimine MGM Resort’i M-taseme tasemepõhise preemiaprogrammiga MLB klubi fännidele lunastada nende spordiennustuse rakenduse mängimine “maailmatasemel kogemuste” saamiseks Ameerika ülemaailmse külalislahkuse ja meelelahutusettevõtte kinnisvaras kogu USA-s, sealhulgas Bellagio ja MGM Grand Las Vegas, Borgata New Jerseys ja MGMi rahvussadam asub otse üle Potomaci jõe Marylandis, umbes 9-minutilise autosõidu kaugusel Rahvuspargist.

Lõpuks ütles MGMi riikliku sadama president ja tegevjuht Jorge Perez ametlikus 10. juuni 2021. aasta pressiteates…

„Monumentaalsete elamuste edastamise eestvedajana on täna MGMi riikliku sadama jaoks väga põnev päev. Sellest saab esimene paljudest pakkumistest arendame spordi ja meelelahutuse sujuvat ühendamist kogu DMV-s, pakkudes fännidele ainulaadseid võimalusi suhelda meie maailmatasemel kuurordi ja kasiinoga. “

PFL-i liit:

Nagu eespool mainitud, järgnevad viimased uudised BetMGM-i 9. juuni teatele, et ta on teinud koostööd Ameerika segatud võitluskunstide liigaga Professional Fighters League (PFL) lepingus, mis määrab selle USA PFL-i volitatud mängude operaatoriks.