BetMGM saavutab uue MLB-partnerluse


BetMGM on nüüd Washington Nationalsi ametlik spordiennustuspartner, olles hiljuti kokku leppinud eksklusiivse, mitmeaastase partnerluse pesapalli Major League (MLB) meeskonna omaniku Lerner Sports Groupiga.

Spordiraamatut haldab RoB Digital, MLB ametliku mängupartneriks oleva MGM Resorts Internationali (NYSE: MGM) ja Entain, endise PLC (LSE: GVC) ühisettevõte.

Võtmesõnad:

Uue partnerluse tingimused hõlmavad uue BetMGM-i spordikaardi avamist National League East divisjoni meeskonna kodus Washingtonis. Rahvuspark, ruumis, mis praegu töötab Center Field Socialja mobiilirakendus käivitatakse selleks määratud pargi ümbruses. Tehingu osaks on ka kaasbrändimise võimalused ja fännidele suunatud kampaaniad.

Kuigi fännid ei pääse Nationals’i mängul osaledes uuele spordiraamatule juurde, saavad nad panuseid teha BetMGM-i mobiilirakendus.

“Rahvuslased on põnevil, kui laiendavad meie tugevat partnerlust MGM Resortsiga spordiennustuste valdkonda.”

Lerneri spordirühma tegevjuht Alan Gottlieb, ütles ametlikus pressiteates …

„Meie ametliku spordiennustuspartnerina täiustab BetMGM veelgi suuremat kohapealne fännikogemus aastal Washington DC tipptasemel meelelahutustoodete ja -teenuste kaudu. BetMGM-i mobiilirakendus võimaldab meie fännidel mänguga uutel ja põnevatel viisidel tegeleda, samas kui Nationals Parkiga ühendatud BetMGM Sportsbook pakub Nationalsi fännidele ja DC-kogukonnale esmaklassiline kogunemiskoht tähistada koos nende kirge spordi vastu. “

Lojaalsusperioodid:

Partnerluse muude üksikasjade hulka kuulub BetMGM, mis pakub luksuslikku vaatamise ja spordiennustuse kogemust MGM National Harbor Dugout Club asub väljakul meeskonna kaevamise kõrval. Hüvitis täiendab olemasolevat kogemust kaheksakohalises luksus spordiboksis.

BetMGMi kaubamärki näidatakse ka Navy Yardi naabruses asuvas pesapallipargis, samuti Nationali sotsiaalmeedias ja digitaalsetes platvormides. Lisaks saavad iga partneri püsikliendiprogrammi, Red Carpet Rewards ja MGM Resorts M Life Rewards liikmed BetMGMi ja Nationalsi loodud eksklusiivseid eeliseid.

Samuti kommenteeris hiljutist sidumist BetMGMi tuludirektor, Matt Prevost, ütles …

„See uus partnerlus rahvuslastega on meie kõige põhjalikum partnerlus meeskonnaga ja näitab paljusid võimalusi, kuidas fänne staadionitele ja staadionitest välja meelitada. Meil on väga hea meel teha koostööd, et luua ainulaadseid elamusi Nationals’i fännidele ja laiemale DC metroopiirkonnale mängude ajal ja pärast neid. “

Ja Jorge Perez, MGMi riikliku sadama president ja tegevdirektor, lisas…

“MGM National Harbori paremat laiendust ei oska ma välja mõelda pikaajaline partnerlus Washingtoni kodanikega. Fännidel on võimalus kogeda Ameerika ajaviidet võimalikult uuenduslikul ja põneval viisil. Meil on hea meel jätkata DMV-sse maailmatasemel meelelahutuse toomist. “

Michigani ja Virginia käivitamine:

Nüüd elab BetMGM 11 USA osariigis loodab käivitada oma mobiilse spordiraamatu peatselt Virginias, oodates regulatiivset heakskiitu. Roar Digitali hallatav veebipõhine spordikaart jätkab oma spordiennustuse platvormide kasvatamist ja eeldatavasti avatakse see ka Michiganis MGM Grand Detroiti partnerluse kaudu.