BetMGM-i liit Las Vegas Raidersi eest


Ameerika kasiinooperaator MGM Resorts International teatas, et Rahvusliku Jalgpalliliiga (NFL) Las Vegas Raidersi frantsiis on järginud Detroiti Lionsi ja Denver Broncose koostööd oma BetMGM-i mobiilisõbraliku spordiennustusteenusega.

Las Vegase peakontoris kasutati neljapäeva ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et uus liit on olemasoleva mitmeaastase partnerluse laiendus ja näeb BetMGM-i uuendust hiljuti ümberpaigutatud Ameerika jalgpallipoole ametliku spordiennustuse partnerina.

Tõhustatud säritus:

IOS-i ja Android-toega BetMGM Ettemakse haldab Roar Digital, mis on ettevõtte ühisettevõte MGM Resorts International ja GVC Holdingsja pakub spordiennustuse harrastajaid valitud Ameerika jurisdiktsioonides võime panustada kihlvedude arvukale spordialale sealhulgas NFL. Teerajalik ressurss on Nevadas asuvatele mängijatele kättesaadav hiiglasliku MGM Grand Las Vegase vara litsentsi kaudu ja seda turustatakse nüüd Las Vegas Raiders mitmesuguste elektrooniliste ja maapealsete kanalite kaudu.

Partnerluse levik:

Bill Hornbuckle, president ja tegevjuht MGM Resorts International teatas pressiteate vahendusel, et tema firma sõlmis jaanuaris tehingu, mis nägi sellest lepingut ametlik mängupartner Las Vegase Raidersi võistlus, mis peab esmaspäeva õhtul algama oma avahooaja ‘The Silver State’. Lisaks teatas ta, et see kokkulepe hõlmab poolte uut 65 000 kohta Allegiant staadion millel on privaatne MGM-i klubi pakkumineülieksklusiivne mängude vaatamise kogemusKoos luksusliku salongi, täisteenindusega baari jatäiendatud staadioni istekohad’.

Lugege Hornbuckle’i avaldust …

„Me kõik MGM Resortsis tervitame uhkusega Raidereid ja NFL-i Las Vegasesse. Ootame Raidersi fänne pakkuma maailmatasemel spordiennustus ja meelelahutus nii meie BetMGM-i spordiraamatutes kui ka digitaalselt BetMGM-i mobiilirakenduse kaudu. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga