BetMakers Technology Group Limitedi pühendumus Sportechile


Austraalia mängutehnoloogia- ja tarkvarafirma BetMakers Technology Group Limited on teatanud, et on avaliku sektori vahendusel kogunud umbes 38,28 miljonit dollarit, et aidata rahastada Suurbritannia basseinikihlvedude uuendaja Sportechi kavandatavat võidusõidu- ja digitaalvara omandamist.

Sydney börsil noteeritud ettevõte kasutas esmaspäeva ametlikku avaldust (pdf), et täpsustada, et sularaha koguti pärast seda, kui ta pakkus kogenud ja institutsionaalsetele investoritele rohkem kui 83 miljonit aktsiat, mille hind oli umbes 0,46 dollarit. Lisaks selgitas Austraalia tarnija, et on nüüd lootustandev, et aktsiaostuplaaniga saab kaasata täiendava 7,64 miljoni dollari suuruse summa, kui kõik need vahendid lähevad hiljem Sportechi spordiennustusvarade hankimiseks.

Ideaalsed kavatsused:

Newcastle’i peakontor BetMakers Technology Group Limited tindiga tehingu osade ostmiseks Sportech äritegevus eelmisel kuul ja hiljem selgus, et lõpule viidud tehing maksab sellele tõenäoliselt Makedoonia piirkonnas 42,86 miljonit dollarit. Ettevõte teatas varasema pressiteate (pdf) abil, et loodab, et lõpetatud kokkulepe võimaldab tal “juhtida Ameerika Ühendriikide kiiret laienemist ja fikseeritud tõenäosusega võimalust”, kasvatada oma kliendibaasi Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas ning ennast kehtestada “.ülemaailmse liidrina kihlvedude tegemisel ettevõtetevahelisel ettevõttel ja andmetehnoloogia alal“.

Lugege BetMakers Technology Group Limited avaldust …

„Sportechi võistlus- ja digitaalsete varade kavandatav omandamine Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis ja Euroopas on mõeldud meie rahvusvaheliste kasvuplaanide kiirendamiseks märkimisväärselt laienenud globaalse kliendibaasi ja strateegilise positsiooniga, et täielikult ära kasutada Ameerika Ühendriikide turul tekkivaid võimalusi, sealhulgas fikseeritud koefitsientidega panuseid. Peame omandamist ettevõtte finants- ja kasvuväljavaadete jaoks ümberkujundavaks. ”

Esialgne protsess:

Lisaks kuulutas BetMakers Technology Group Limited oma esmaspäevaseid avaldusi, et on alanud “kaubanduslike tingimuste läbirääkimised mitme operaatoriga“kuid ei esitanud üksikasju nende tehingute potentsiaalse väärtuse kohta, isegi kui see pakkus kindlust, et nii saab”teavitama turge sellistest tehingutest õigeaegselt kooskõlas oma pideva avalikustamise kohustusega. ”


Ühendkuningriikühinenud riikportportbetmakersi tehnoloogiakontsern piiratud avalikele paigutustelejagamise kava