BetGames.TV ja Jazz GS sõlmivad partnerluslepingu


Parima reitinguga live-edasimüüjate mängude pakkujana laiendab BetGames.TV oma kohalolekut Ladina-Ameerikas tänu uuele tehingule, mille ettevõte sõlmis Jazz Gaming Solutions’iga (JazzGS). Uue kokkuleppega saavad JazzGS-i mängijad Ladina-Ameerika piirkondades, näiteks Peruus ja Argentiinas, juurdepääsu BetGame.TV kvaliteedikataloogile. Mängud integreeritakse tarnijalt otse.

Milliseid mänge pakutakse?

Uue tehinguga BetGames.TV tarnib mitmeid populaarseid pealkirju. See sisaldab Poker6 +, uus Texas Hold’emi variant ja Wheel of Fortune. Need mängud on juba aktiivsed saidil juegueygane.com. Täiendavaid mänge hakatakse müüma enam kui 70 kaubamärgi all JazzGS järgmise paari kuu jooksul.

BetGames.TV LatAm müügidirektor Eddie Morales kommenteeris uut tehingut, öeldes: “Meil on hea meel teha koostööd Jazz Gaming Solutions’iga – silmapaistva operaatorirühmaga, kellel on enam kui kolm aastakümmet kogemusi kogu Ameerikas.

Morales juhtis lisaks tähelepanu sellele, et kaubamärgi tooted on osutunud võimendavaks operaatoriks Ladina-Ameerika 2020. aastal tänu hõlpsale kasutamisele ja uute veebimängijate tundlikkusele, kes teevad üle maapealse mängimise.

Põnev pokkerielamus:

Nagu mainitud, pakub BetGames.TV JazzGS-ile hulga sisu, sealhulgas oma uut Poker6 + mängu. Uus pokkerimäng käivitati 2020. aasta alguses ja selles kasutatakse traditsioonilisi pokkerireegleid, kuid erineva teguriga, et pakkuda mängijale rohkem suhtlemist.

Mängus kasutatakse a 36 kaardipakk ja madalaim arv on kuus. See annab mängule täiesti uue dünaamika. Selle versiooni abil saavad mängijad teenida rohkem käsi ja neil on võimalus panustada oma käe, diileri käe või mõne muu mängija poolt.

Pokkeripakkumine on kindlasti põnev ja mängijatelt palju häid ülevaateid saanud. JazzGS Ladina-Ameerika mängijad naudivad uut mängu kindlasti.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga