Betfred USA partnerid spordiennustuste tegemiseks Mohegan Sun Las Vegasega


Virgin Hotels Las Vegase Mohegani päikese kasiino valmistub selle sügisel avamiseks. Mohegan Gaming & Entertainment kuulutas äsja Sin Citys asuva kinnisvara ametliku nime välja ja on nüüd teada andnud, et nad teevad spordiennustuste tegemiseks koostööd Betfred USA Spordiga.

Spordiennustuse lisamine:

Mohegan Sun Casino pakub oma uue spordiraamatut 60 000 ruutjalga kasiino. See saal asub Virgin hotellid Las Vegas. Kasiino renoveeritakse praegu kaheksa kuud. Kui renoveerimine on lõpule viidud ja regulatiivsed kinnitused esitatud, avatakse saal.

MGE interaktiivsete mängude asepresident Aviram Alroy kommenteeris uut partnerlust, väites, et kasiino teeb põnevusega koostööd Betfred, kuna ettevõte on juhtiv operaator Euroopas ja Suurbritannias. MGE ja Betfredi seotus toob piirkonda uue ja atraktiivse konkurentsi.

See oli 2019. aastal Betfred USA sport loodi Las Vegases. Ettevõtte asutas Betfredi grupp, et kaubamärk saaks ametlikult pakkuda teenuseid Ameerika Ühendriikide spordiennustuste turul.

Uus spordiraamat brändi pakutavad tooted pakuvad luksuslikke istmeid koos suure videoseinaga, kasutades uusimat tehnoloogiat. Iseteenindavad kioskid pakutakse lisaks spordikihlvedude jaoks käsimüügist panustamise võimalustele.

Uue partnerlusega tähistab see neljandat korda Betfredi USA-s spordiraamatu väljaandmist. Neil on teenuseid teistes osariikides nagu Iowa, Pennsylvania ja Colorado.

Koos spordiraamatuga on ka uus Mohegan Suni vara, mis pakub koos suure mänguruumi 12 söögikohta. Seal on ka 117 000 ruutjalga siseruumides asuvat koosoleku- ja ürituste ruumi. AEG Presents haldab elavat muusika- ja meelelahutuskohta, kuhu mahub 4500 inimest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga