BETBY ja Pokerdom sõlmivad uue partnerluslepingu


Enim hinnatud spordikihlvedude pakkuja BETBY on suurendanud oma kohalolekut Ida-Euroopas pärast uue lepingu allkirjastamist piirkonna suure pokkeriruumide operaatoriga Pokerdom. Tehinguga saab pokkerioperaator juurdepääsu tarnija spordiraamatute lahendusele, mis sisaldab turge ja võistlusi kogu maailmast väga erinevates spordikategooriates.

Pakkumise üksikasjad:

BETBY uus esports tootesari tuntud kui Betby.Mängud, on saadaval domeeni Pokerdom. Pakutavate toodete hulka kuulub FIFA ja korvpalliturud, millest igaüks on pakkuja jaoks ainulaadne. Koos sellega saab operaator juurdepääsu oma uue partneri virtuaalsele spordiportfellile. See laiendab tarnija mitme toote pakkumist.

Spordikihlvedude pakkuja Leonid Pertsovskiy tegevjuht kommenteeris uut tehingut, öeldes: “Pokerdomil on uhke ajalugu, kuna see on üks kõige innovaatilisemaid pokkeriruume tööstuses ja meil on hea meel, et saame oma portfelli nendega integreerida. . ”

Pertsovskly ütles veel, et see on ettevõtte jaoks põnev aeg, kuna nad kasvavad koos toodete isuga jätkuvalt kiiresti. Pokerdomil on samuti hea meel töötada VABASTUS, ettevõte, mis pakub spordiennustusturule kasvades muljetavaldavat tootevalikut.

Operaator ootab edasiminekut ja kasvamist, tehes samas koostööd ühise visiooniga ettevõtetega, kuna see on ettevõtte jaoks esmatähtis. Mõlemad kaubamärgid loodavad pikale ja edukale suhtele.


Pokkeritoa osalustasu pokkerimänguspordi raamatulahenduse vahelLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga