Benn’s Corporationi omand Pennsylvanias


Ameerika kasiinooperaator Bally’s Corporation teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on kavandada, ehitada ja käitada Pennsylvania kesklinnas uut hasartmängusõbralikku rajatist, kus on kuni 750 mänguautomaati koos 30 mängulauaga.

Varem tuntud kui Twin River Worldwide Holdings Incorporated, kuni eelmise aasta lõpus tehti nimevahetus, kasutas ettevõte ametlikku esmaspäeva pressiteadet üksikasjalikult, et kokkulepe sõlmiti Ira Lubertiga umbes neli kuud pärast seda, kui kohalik kinnisvara- ja erakapitali haldur võitis oksjon idaosariigi kuuenda miniatuurse kasiino litsentsi saamiseks. Ta teatas, et tulevane 120 miljoni dollari suurune arendus paikneb Unionville’i keskuse maakonna kogukonnas “15 miili raadiuses” ja eeldatavasti avatakse see millalgi järgmise aasta esimesel poolel, umbes kaheteistkümne kuu jooksul.

Optimistlikud eesmärgid:

Peakontor asub Rhode Islandi linnas Lincolnis, Bally korporatsioon oli juba vastutav 14 kasiinot levis üheteistkümnes osariigis sealhulgas mainekas Bally’s Atlantic City ja Casino KC. Lisaks teatas ta, et loodab lisaks tuua Pennsylvania eelseisvale kohale spordipanuste jae- ja veebipõhised teenused. “eraldi litsentside ja sertifikaatide saamine“.

Maamärgi link:

George Papanier töötab Bally’s Corporationi presidendi ja tegevjuhina ning ta kasutas pressiteate abil kokkulepet Lubertiga järgmiselt:järjekordne oluline verstapost“oma kasvava ettevõtte jaoks, mis esindab”suurepärane võimalus tõeliselt erakordse aasta lõpetamiseks“. Lisaks teatas tegevjuht, et tema firma peabenamuse omakapitalPennsylvania satelliitkasiinos, mis hõlmab kõiki tema spordi- ja spordimängude jaemüügi- ja veebipõhiseid majandushuve.

Lugege Papanieri avaldust …

„Piirkondlikud maapealsed kasiinod jäävad meie portfelli hajutamise strateegia nurgakiviks, pakkudes vajalikku tuge meie tulevaste spordiennustuse ja iGamingi algatuste kasvuks, arenguks ja edukaks muutmiseks. Ootame, et saame ühendada meie enda tõestatud kogemused haljasala arendamisel Ira Luberti kohalike teadmiste ja asjatundlikkusega tuua oma klassi esimene mängukogemus ja mugavused klientide ja spordisõprade kätte kogu Pennsylvanias. “

Võimalik asend:

Philadelphias asuv Lubert omab omalt poolt vähemusosalust Ida-osariigi Pittsburghi jõe kasiino kinnisvara kaudu. Holdings Acquisitions Company LP üksus ja arvatakse, et ta on huvitatud uueminiatuurne kasiinoNittany Mall kaubanduskeskus, mis asub ainult umbes kolme miili kaugusel enam kui 40 000 kohal käivast õpilasest Penni osariigi ülikool. Ärimees oli ka osa ettevõttest, mis on tuntud kui Nittany Gaming LLC et kaks aastat tagasi tagatud rendivõimalus, mis võib viia võitleva vara endise Macy omad jaemüügikoht, mis korraldab tulevast hasartmängude toimumiskohta.

Luberti avaldus oli järgmine:

“Mul on hea meel, et meie partneriks on Bally’s Corporation täiendada meie visiooni, tööstuse kogemusi ja rahastamisvõimalusi. Usun, et koos teeme selle muutva projekti edukaks kõigile sidusrühmadele ja ootan positiivset mõju, mida ümberehitamine kogukonnale avaldab. ”