Beat the House (videopesa), mille käivitas High 5 Games


Veidi rohkem kui kolm kuud pärast mängude tarnimise lepingu sõlmimist tuntud iGamingi operaatori Bet365-ga on Ameerika online-kasiinomängude arendaja High 5 Games tagasi pöördunud, et teatada oma uue Beat the House-i videopesa debüüt.

New Yorgi peakontor kasutas kolmapäeval ametlikku pressiteadet, kinnitades, et tema uusim viis- ja 20-palgaline uuendus „mängib mängijaid tantsima kogu maailmas”, kuna see on koos ettevõtte uuendusliku Beat Boxes boonusfunktsiooniga.

Kindel algus:

High 5 mängud on aasta algusest olnud hõivatud oma Kuldne rott, Mürisev Buffalo jackpoti kriips ja viimati Rebasetuli video pesad ja üksikasjalikult, et uus Beat the House ettemaks tehakse oma veebikasiinode operaatorite võrgule kogu maailmas kättesaadavaks selle kaudu Võlvkelder mänguplatvorm.

Boonus kullaauk:

Arendaja väitis, et mobiilisõbralik Beat the House pakub mängijatele võimalust selle siseneda Peksukarbid külgetõmbeks, vajutades pöördlauad ja kogudespeksa sümbol”. Selles kuulutati, et igaüks neist ikoonidest kahekordistataksekui võit võidetakse”Samal ajal kui kogu rull muudab neli, kogudes ühe rulli neli loodusesse, mis on lukustatud kolme järgneva keerutuse ajal.

Lisameelelahutus:

High 5 Games kuulutas, et lõbu ei piirdu sellega aficionados saavad pealegi siseneda tasuta mängude boonus Beat House’is, aktiveerides kõik selle viis rulli lukustatud metsikutega või kogudes lisaks vähemalt kolmheliplaat”Sümbolid, et tasaarvestada neljarealine pealkirivali boonus”.

Tantsu rõõm:

High 5 mängude mängude kujundamise juht Phil Welty kirjeldas pressiteadet, et kirjeldada Beat the House’i kui tema ettevõtteviimane hittMis võimaldab mängijateltunnetage peksmist, kuna nii muusika kui ka võidud ehivad koos”.

Loe Welty avaldust …

„Meie eesmärk selle mänguga oli pakkuda kogemust, kus funktsioonid pakuvad lähiajal võimalusi suurte võitude saamiseks, pakkudes samal ajal edusamme ka pikemaajalisema eesmärgi saavutamiseks. Visuaalide ja helide tugevus tõuseb, kui mängija läheneb väärtuslike tasuta mängude boonussündmuse käivitumisele aina lähemale. Tulemuseks on põnev teekond, mis kulmineerub põnev haripunkt, mis jätab mängija tagasi pöörduda ja mängi see kõik uuesti läbi. ”


bet365igaminghigh 5 gamesvideo slotvaultbeat the housethundering buffalo jackpot dashbeat boxesgolden ratfoxfirephil weltyLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga