Bar-X 7even (videopesa) käivitas Realistic Games Limited


Vaid neli nädalat pärast Magic 10 videopesa käivitamist koostöös tööstuse tugeva elektrimüügiga on Briti veebikasiinomängude arendaja Realistic Games Limited taas oma uue Bar-X 7even pealkirja esmaesitluse ajal.

Readingi peakontoriga uuendaja kuulutas Euroopa Gaming Media and Events’i avaldatud ametliku neljapäevase pressiteate, deklareerides, et selle uusim videopesa põhineb Electrocoin’i klassikalisel maapealsel Bar-X-mängul ja sisaldab “sama ülimalt lenduvat mehaanikat, ajastust ja helid, mis tegid originaalist ajatu hiti ”.

Autentne õhkkond:

Realistic Games Limited teatas, et uus Baar-X 7even pealkiri on määratud ‘allkirjakapp autentsele maismaale“samal ajal väljakutse harrastajatele”võita läbi mitu järjestustselle kaudu Hoidke Win ja Hoidke paari Funktsioonid. Lisaks kuulutas ettevõte välja, et kolme rulliga mäng autasustatakse kõiki, kellel on õnne lüüaotsevõit‘, millel on juurdepääs potentsiaalselt tulusale tasuta keerutuste boonusele nii paljudele kui ka veel üheksa katset.

Auhinna potentsiaal:

Nagu poleks sellest piisanud ja Realistic Games Limitedi kaubandusdirektor Robert Lee teatas, et mobiilisõbralik Bar-X 7even asendab kõigis oma tasuta mängudes sümbolit „O” seitsme ikoonigaet tagada võit kõigi nügimiste kohta“ja anna konkurentidele”rohkem võimalusi taotleda maksimaalset auhinda, mis on 1000 korda suurem kui nende panus“.

Loe Lee avaldust …

“Baar-X 7even valmib fantastiline mängude kogu mis on viimase kuue kuu jooksul muutunud meie portfelli põhiosaks, kleepuvuse saavutamine, mida on sageli raske saavutada. Kogetud hoidmise tase annab tunnistust Electrocoin’i teenindusaegade mainest ja ka meie stuudio andest. Rõõm on näha mängijaid, kes saavad jätkata Bar-X 7even’i nautimist veebimaailmas ja olen kindel, et nad naudivad seda veel kaua. “

Premeeriv suhe:

Omalt poolt ja Gabino Stergides töötab Londonis asuva presidendina Elektrimünt ja ta kirjeldas uut Bar-X 7evenit kuimaismaal asuva originaali koopia“mis tähistab nüüd kümnendat korda, kui tema ettevõte on pärast Realistic Games Limitedi koostööd teinud”silmapaistev edu‘, mida näevad sellised veebi eelkäijad nagu Baar-X ja Super Baar-X.

Stergide’i avaldus on loetud …

“Baar-X 7even muutis volatiilsuse ja väljamaksepotentsiaali tasemele kui see esmakordselt välja anti, muutes selle mänguks, mis pakub tõelist lööki neile, kes otsivad intensiivsemat kogemust. Realistic Games Limitedi veebiversioon haarab selle kõrge põnevuse ja ootame, et mäng jätkaks portfelli edukust mängijatega kogu vertikaalis. “