Bank of the Nile (videopesa) ettevõttelt Realistic Games Limited


Vähem kui kaks nädalat pärast videobaasi Bar-X: Game Changer lansseerimist on Briti veebikasiinomängude arendaja Realistic Games Limited naasnud, et teatada oma uue Egiptuse-teemalise Niiluse panga uuenduste esilinastusest.

Readingi peakontor kasutas European Gaming Media and Events avaldatud teisipäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema viimase viie- ja 20-palgalise ettemakse eesmärk on viia huvilised “aarete hauakambrite kaudu mänguautomaadile” ja see on nüüd eranditult saadaval Microgamingu partnersaitide kaudu.

Muud vaatamisväärsused:

Realistlikud mängud piiratud teatas, et Niiluse pank on komplektis leegitsevate looduslike sümbolitega, mida saab lisaks valimismeelele ka juhuslikult aktiveerida Hauaboonuse voor see ‘maksimeerida võidupotentsiaali”. Arendaja teatas, et see viimane atraktsioon algab ühes kuuest Egiptuse hauakambrist ja tekitab mängijatele väljakutseid kaheksa eseme vahel valimiseks mis sisaldavad kas auhinda võikaotav skorpion”.

Suurenev kohtumine:

Vastutab ka hiljuti käivitatud toote eest Fruitiplier ja Kuumad ristkunnid: mänguvahetaja videopesades, Realistic Games Limited täpsustas, et mängijatel lubatakse selle hauaboonuse boonusevooru jooksul valida endiselt reliikviaid kuni kõik auhinnad on kadunud või skorpion paljastatud. Firma teatas, et need väljakutsed jätkuvad hiljem, enne kui konkurendid kolivad kuuendasse hauda, ​​kus neile antakse võimalus koguda üks lõpptasu või „paljastage tohutu auhind, mis on peidetud ühe kuuest kirstu taga”.

Laiem esiettekanne:

Realistic Games Limitedi kommertsdirektor Robert Lee kinnitas pressiteadet, et Niiluse mobiilisõbralik pank on nüüd saadaval Microgamingu partneridomeenide kaudu, kuid see käivitatakse kogu tema ettevõtte saidilkogu jaotusvõrkJuuli lõpust.

Loe Lee avaldust …

Niiluse pank pakub mängijatele kaasahaaravat boonusvooru ja meil on hea meel oma eksklusiivsuse lepingut veelgi edendada Mikromängud pakkudes klientidele enne võrgu käivitamist esimest juurdepääsu sellele Egiptuse-teemalisele pealkirjale. Mängu boonusvoor on loodud selleks tõsta põnevusfaktor üles ja pakkuda mängijatele klassikalise teema keerdkäiku mis on tõestanud atraktiivsust erinevate vaatajaskondade seas. ”


microgamingvideo slotrealistlikud mängud limitedhot cross bunnies mäng changerfruitiplierbar-x mängu changerbank of the niletomb boonusvoorLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga