Banca Francesa osutunud populaarseks Gaming1 jaoks


Online-kasiinode ja spordiennustuste sisuteenuse pakkuja Gaming1 on teatanud, et populaarse täringumängu Banca Francesa uus elektrooniline versioon on pärast Portugali ees oleva domeeni EscOnline.pt avaldamist muljetavaldavaid tulemusi saavutanud.

Malta litsentsiga uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud neljapäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema Banca Francesa tiitel läks aprillis eksklusiivselt Estoril Sol Digital SA hallatava saidi alla ja on nüüd „parimate seas” mängude pidamine Portugali turul. ”

Karantiin sensatsioon:

Gaming1 selgitas, et see Banca Francesa võrgumäng põhineb samanimelisel traditsioonilisel pealkirjal, mis on populaarne kõigi mängijate seas Pürenee poolsaarja näeb, et osalejad kogunevad poolringikujulise laua ümber lootuses, et suudavad tulemuse kolmiku põhjal õigesti tulemust ennustada. Firma kuulutas, et Portugali litsentsitud ettemakse pakub ‘originaalset kasiinokogemust’ümbritsev kolmemõõtmeline taust, sujuv mänguviis ja autentne heliriba”Ja see on käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tagajärjel äratanud siseruumides suletud entusiaste.

Ülemaailmne kohalolek:

Gaming1 operatiivjuht Sylvain Boniver kasutas pressiteadet, et selgitada välja Banca Francesa edu, enne kui ta täpsustas, et tema ettevõtte iGaming platvormi kasutatakse nüüd rohkem kui 20 domeeni tegutsedes sama mitmekesistes riikides Hispaania, Prantsusmaa, Serbia, Kolumbia ja Peruu.

Loe Boniveri avaldust …

„Mängijad, kes otsivad autentset kasiinokogemust, ei pea enam otsima, sest meie uusim hittmäng Banca Francesa, mis on loodud eranditult EscOnline.pt, pakub just seda uuendusliku keermega. Kaasav pealkiri paneb paika tugev lisa meie esmaklassilise mängude kataloogi laienedes uutele reguleeritud turgudele kogu maailmas. ”

Operaatori õnn:

Omalt poolt ja Rui Magalhaes, Tegevdirektor Estoril Sol Digital SA, kuulutas, et tema ettevõte on teinud koostööd Gaming1 ‘mitu aastatJa et selle uus Banca Francesa uuendus “on esinenud uskumatult tugevaltAlates sellest, kui see käivitati ainult koos EscOnline.pt.

Magalhaesi avaldus loeti …

See on meie kõige edukam mäng ja mängijad armastavad seda selgelt. Meil on hea meel, et see on osutunud nii suureks löögiks, eriti kuna see on Portugali armastatud täringumängu maailma esimene veebiversioon. Eksklusiivne sisu on meie strateegia põhiosa ja sellised mängud nagu Banca Francesa on põhjus. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga